Ми не знаємо, наскільки довго протриває блокада морських портів України, і відповідно, скільки пролежить зерно нового, а почасти – і старого врожаю. Тому наразі варто зробити все, аби забезпечити максимально сприятливі умови для зберігання зерна.

Тому, найперше, що слід зробити – переконатися у тому, що зерносховища, особливо ж пристосовані зі старих складів та ферм, належним чином підготовлені. Необхідно здійснити ретельне прибирання приміщень разом із дезінфекцією, щоб бути певними у відсутності джерел потенційного зараження зернової маси.

Разом з тим незайвим буде встановити бодай простеньке обладнання для вентилювання зерна та його перелопачування. Цей чинник дасть змогу істотно покращити стан зерна під час тривалого зберігання.

Відразу ж після збирання врожай повинен пройти ретельне, бажано кілька ступеневе очищення від домішок, сміття та пилу. Це дасть змогу знову ж таки ліквідувати потенційні джерела зараження, а також знизити вологість зібраної маси.

Дуже бажано провести максимально якісне очищення, із можливістю видалення хворих та пошкоджених зернин.

Читайте також: Розтарювання бігбегів із зерном

Для того, щоб гарантовано захистити зерно, що закладається на зберігання, від шкідників, є сенс використати сучасні інноваційні рішення із небулізації. Вони передбачають дрібнодисперсне обприскування зернової маси високоефективним інсектицидом під час перевантаження зерна та засипання його у сховища.

Така процедура, будучи правильно здійсненою, забезпечить гарантований захист від хлібних шкідників впродовж до 12 місяців.

Слід пам’ятати також, що перезволожене зерно в ідеалі повинне потрапити до сушарки буквально через декілька годин після збирання. Особливо це стосується зерна кукурудзи. Тому не варто поспішати максимально швидко визбирувати кукурудзу за лощової погоди. В такому разі краще корелювати реальні логістичні можливості господарства із пропускною здатністю очисного та зерносушильного обладнання.

В інакшому разі, тривале перебування вологого неочищеного зерна в купах на току спричинить розвиток небажаних процесів псування, які посиляться після закладання зерна на зберігання до сховища.

Сорти озимої пшениці вітчизняної селекції в...

Насіння сучасних сортів озимої пшениці має високу генетично зумовлену адаптивну спроможність,...

Як вибрати вживаний комбайн

В Україні навіть за найкращих часів завжди гостро бракувало зернозбиральної техніки. Адже нові...

Особливості застосування діючих речовин для...

Часто стверджують, що головна проблема десикації — це час. Час для обробки, справді, слід обирати...

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

6835
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Люфа - вирощування та використання природної губки

3187
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Виробництво та перспективи чорного часнику

15551
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.