Попри катастрофічне падіння цін на зернові, в Україні зростає ціна на равликів. 

Така тенденція зберігається вже третій рік поспіль. Про це повідомив Антон Авраменко в інтерв'ювиданню "Агрономія сьогодні".

За словами Антона - це продиктвоано зростанням собівартості вирощування равликів у Європі, що тисне на закупівельні ціни і це дозволяє піднімати ціни в закупці і в Україні, попри те, що собівартість вирощування равликів у нашій країні знизилася.

Потенціал цього ринку дуже великий, адже Європа здатна купувати в сотні разів більшу кількість, ніж Україна вирощує сьогодні.

Так така ситуація вже призвела до того, що польські фермери викуповують в Україні ферми і вирощують равлика у нас, адже так вони можуть запрпонувати товар за конкурентною ціною.

Варто наголосити, що у 2023 році закупівельна ціна на равлика становила 3.2 євро, тоді як за прогнозами фахівців у 2024 може становити 3.7 євро за кілограм.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40816
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28762
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15459
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.