Наприкінці минулого року AMAZONE доповнила портфоліо терміналів управління у сегменті техніки для внесення добрив. Після того, як у 2019 році лінійка поповнилася моделлю EasySet 2, з'явився також новий термінал у сегменті середнього класу. AmaSpread 2 приходить на зміну попередньої моделі AmaSpread+ і його вже можна придбати.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

З AmaSpread 2 AMAZONE пропонує привабливий та інтуїтивно керований термінал для розподільників ZA-V зі зважувальним пристроєм Profis Control.

Сучасний дизайн при інтуїтивному управлінні

Проста структура управління у поєднанні з контрастним кольоровим дисплеєм 4,3 дюйми забезпечує високий сучасний комфорт роботи з пристроєм. Вся інформація щодо розподілу, зокрема норма внесення, залишок добрив або продуктивність, наочно відображається на екрані.

На терміналі не передбачене багаторівневе меню навігації: кожна ключова функція визначена під окремою кнопкою. Усіма важливими функціями з дозування речовини та межового розподілу можна керувати безпосередньо за допомогою зручної клавіші з підсвічуванням. Таким чином, керування однією рукою під час процесу розподілу не становить жодних проблем.

Навіть за змінних умов освітленості користувач може мати у полі зору всю інформацію про процес розподілу завдяки контрастному кольоровому дисплею

Можна зберегти і у будь-який час запросити специфічні налаштування для десяти видів різних добрив. Крім того, користувач може зберегти дані щодо кількості внесеного матеріалу, обробленої площі, а також робочого часу для простого документування.

Нескладна структура меню гарантує швидке керування всіма налаштуваннями розподільника

Усі функції під контролем

У той час як EasySet 2 має функцію регулювання норми внесення залежно від швидкості руху, AmaSpread 2, серед іншого, пропонує можливість увімкнення 6 секцій та використання зважувальної техніки Profis. Завдяки швидкій адаптації норми внесення можна реагувати на зміну умов місцевості. Термінал також дає змогу точно регулювати кількість матеріалу, що вноситься завдяки зважувальній системі, що працює з частотою 200 Гц. Таким чином забезпечується постійна норма внесення навіть за змінної якості добрив. У поєднанні з опційним датчиком нахилу гарантується точний результат зважування навіть на схилах.

Натиском кнопки можна реагувати на зміну межової картини та перемикати режими розподілу по межі полів, вздовж доріг, вздовж канав. Актуальний процес розподілу наочно відображається на терміналі управління

З використанням системи межового розподілу Limiter V+, користувач може перемикати режими розподілу: стик полів, вздовж доріг, вздовж канав, не залишаючи кабіни трактора. Опційні датчики спустошення бункера попереджають через AmaSpread 2 про мінімальний рівень у бункері. Термінал також передбачає можливість інтегрування робочого освітлення.

AmaSpread 2 пропонує для розподільників добрив ZA-V нову можливість простого керування при найбільшому обсязі функцій.

Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках у Європі з загальною кількістю співробітників близько 1.900 чоловік. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства. Детальніше про компанію: www.amazone.com.ua 

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36608
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26031
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13438
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.