Цьогорічні погодні умови достигання та збирання культур виявилися досить сприятливими для розвитку та розповсюдження грибкових і бактеріальних хвороб: неможливість вчасно зібрати врожай через затяжну дощову погоду і, як наслідок, «перестій» посівів призвів до значного ураження насіння внутрішніми та зовнішніми інфекціями. Збіжжя після сушіння та доробки було відправлене на склади для зберігання, однак це вже ніяким чином не могло поліпшити ситуацію з наявністю та ступенем розвитку насіннєвих хвороб. Тому перед плануванням весняної посівної кампанії фахівці «Інституту здоров’я рослин» рекомендують обов’язково провести лабораторне фітопатологічне дослідження насіннєвого матеріалу, щоб на основі отриманих результатів правильно підібрати протруйник, здатний нівелювати комплекс загроз рослинам на початкових етапах росту та розвитку.

Зараженість насіння хворобами – це наявність на його поверхні чи всередині, у міжнасіннєвому просторі, життєздатних патогенів, які за сприятливих умов здатні спричинити ураження проростків, а при інтенсивному розвитку – навіть їх повну загибель, – розповідає керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй. – На поверхні насіння пшениці досить часто зустрічаються збудники гельмінтоспоріозу, септоріозу, твердої, карликової сажки, фузаріозу, різні види пліснявіння; до внутрішньої інфекції відноситься летюча сажка. Насіння ячменю може уражуватися збудниками твердої сажки, септоріозу, фузаріозу, гельмінтоспоріозом, для внутрішньої інфекції типова летюча сажка. Насіння сої найчастіше потерпає від збудників аскохітозу, бактеріозу, фузаріозу, церкоспорозу, білої гнилі, кукурудзи – від білої гнилі, диплодіозу, фузаріозу тощо. Виявлення та ідентифікацію вище перерахованих збудників хвороб можна провести лише у спеціалізованих лабораторіях за наявності відповідного обладнання. В нашій агробіологічній лабораторії для виявлення збудників насіннєвих хвороб використовують біологічний метод стимулювання розвитку патогенних мікроорганізмів на різних середовищах у чашках Петрі, в рулонах фільтрувального паперу. Для виявлення смугастої та сітчастої плямистостей використовують кліматичні камери, в яких встановлюється спеціальний світловий та температурний режим. Так, для ідентифікації септоріозу насіння пшениці потрібна температура +10ºС протягом 14 діб. Для виявлення збудників твердої та карликової сажки використовується метод центрифугування. А найбільш трудомістким є метод аналізу зародків для виявлення збудників летючої сажки пшениці та ячменю. Фітопатологічна експертиза насіннєвого матеріалу дозволяє виявити видовий склад патогенів, якими заражене насіння, після чого можна оптимально підібрати діючі речовини фунгіцидного протруйника».

Аналіз досліджуваних зразків у 2022 році свідчить про збільшення відсотка зараженості насіння видами роду фузарій (Fusarium) до 31% (рис.1), що на 8% більше порівняно з попереднім роком. Крім того, досить часто у досліджуваних зразках траплялися збудники твердої та карликової сажки (7%) – в такому випадку для протруювання потрібні більш потужні протруйники. З огляду на таку динаміку, не ризикуйте з підбором протруйників навмання – проведіть необхідні дослідження і подбайте про майбутню безпеку ваших посівів заздалегідь.

Рис.1. Зараженість насіння фітопатогенами у 2021-2022 рр.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28226
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.