Кожного сезону з початком посівної компанії соняшнику агровиробники натрапляють на низку проблем насамперед, спричинених погодними чинниками. Вони тією чи іншою мірою ускладнюють проведення польових робіт і ставлять непрості запитання. Одне з яких, зокрема — вибір оптимальних термінів сівби. Це напрочуд важливий чинник, що суттєво впливає на форму продуктивності посіву. Хоча однозначної відповіді на нього не існує, але є моменти, які слід обов’язково врахувати

Сівба соняшнику в належні терміни — одна з підвалин успішного сезону. Це створює сприятливі умови для росту й розвитку рослини на ранніх етапах вегетації, формування високого вражаю надалі. Та водночас мінімізує негативний вплив стресових погодних умов, особливо у критичні фази розвитку соняшнику. Також вчасна сівба дозволяє дещо обмежити рівень ураження шкідниками й патогенами, підвищує толерантність рослин до хвороб, а також покращує їх продуктивність

Класика та реальність

Класична агрономічна школа на запитання: що є головним критерієм у виборі термінів сівби соняшнику — дає просту, але, по суті, вельми розлогу та неоднозначну відповідь. Так, звісно, начебто слід виходити з аналізу багаторічних даних щодо термінів сівби цієї культури у вашому регіоні. Але глобальне потепління та зміни клімату — це не відсторонена теоретична проблема: вона вже дається взнаки фактично на кожному полі. Тож аналіз даних, скажімо, десятирічної або п’ятирічної давності вже має вельми умовну цінність. І у виборі точної дати старту польових робіт на практиці все більше уваги приділяють наявним погодним перипетіям: як наразі складаються з рівня вологозабезпеченості, температурного режиму, що синоптики обіцяли та бабця агронома надвоє гадала.

Танцювати від температури

Сіяти чи не сіяти — це насамперед залежить від температури ґрунту. Вона є основним показником для розгортання польових робіт. І таким важливим, що вимірювати температуру рекомендується на глибині загортання насіння кілька разів протягом доби. Особливо небезпечними є нічні заморозки, коли після погожої сонячної днини стовпчик термометра може легко опуститися нижче від мінімально допустимих показників. А от щодо їх значень можуть виникати дискусії.

Канадський досвід

Скажімо, серед низки канадських фермерів побутує думка, що посіви соняшнику легко переживають трохи холоднішу погоду, ніж соя чи деякі інші культури. Справді, у фазі сім’ядолі соняшник витримує температуру від –5 до –7 °С. І, мовляв, якщо є змога вийти в поле якомога раніше (та дозволяє страховка врожаю), можна сподіватися на кращу продуктивність культури, ніж за пізнішої сівби.

Європейські дослідження

Представники деяких відомих селекційних компаній теж дотримуються схожої думки. Наводяться дослідження, які підтверджують — для отримання повноцінного врожаю сівбу соняшнику доцільно провести в більш ранні терміни. Тобто вже за прогрівання ґрунту на глибині загортання насіння до 8–10 °С. Згідно з дослідами такий ранній термін сівби позитивно впливає на ріст і розвиток соняшнику. І можна розраховувати кращу врожайність й олійність насіння, бо цвітіння зміщується до періоду, коли водний стрес для культури менший.

Серед чинників, що дозволяють ухвалити аргументоване рішення про вихід у поле, як правило, зазначають:

• ґрунт прогрівся як мінімум до 8 °C;
• температура повітря сприяє швидкій появі сходів;
• рівень вологозабезпечення задовільний;
• ґрунт не перезволожений;
• найближчого тижня після сівби не очікуються погодні катаклізми (сильні заморозки, затяжні рясні дощі тощо).

Вітчизняна практика

Українських агровиробників прохолодні терміни сівби теж не дуже лякають. Часом, коли погодні умови взимку не дали накопичити достатній рівень продуктивної вологи, дехто вдається і до ультраранньої сівби. Адже головне завдання, як бачить його агровиробник, у якого в розпалі посівна компанія, — це забезпечити посів волого., попри все. І таким чином насіння довго після сівби (інколи понад місяць) лежить у ґрунті без активного проростання. Зрозуміло, що це створює дуже сприятливі умови для розвитку хвороб.

Ризик поширення інфекцій

Так, за сівби соняшнику в дуже ранні терміни в погано прогрітий ґрунт сходи можуть з’явитися тільки через три й більше тижнів, а не через класичні 10–12 днів. Як неминучий наслідок істотно підвищується ризик ураження паростків патогенами. Зокрема, тією ж несправжньою борошнистою росою, що здатна буквально на корені знищити весь сподіваний урожай. Фітопатологи зазначають, що соняшник сприйнятливий до НБР на ранніх етапах вегетації, особливо це проявляється в разі підвищеної вологості повітря, відносно низьких температур. А також засміченості поля, адже падалиця, амброзія, низка інших поширених бур’янів є резерваторами низки грибних інфекцій.

Холод — не тітка

З хворобами ще можна сподіватися на те, що добре протруєне насіння не дасть сильно розгулятися патогенам. Але від температурних ударів по соняшнику захисту не існує. Так, сучасна генетика дозволяє продукувати гібриди, які менш уразливі до цього чинника, але вони мають свої суттєві обмеження.

Тож слід урахувати, що сівба у більш ранні терміни — це підвищена ймовірність холодового стресу та стресу від перепадів температур. Це може призвести до низки фізіологічних збоїв на початкових етапах онтогенезу рослини. Серед них (особливо серед генетично сприйнятливих) часто спостерігається, наприклад, зрощення сім’ядолів і перших пар справжнього листя, деформація паростків, інші негативні прояви термотропізму. А такі фізіологічні відхилення — це очевидний симптом затримання розвитку, що позначається на її життєздатності та кінцевій продуктивності.

Фахівці також нагадують, що занадто ранні сходи можуть створити суттєві проблеми із їх захистом. Зокрема, гербіцидні обробки потребують певного діапазону температур. І коли температура повітря за умови сонячного дня становить близько + 10 °С, а вночі знижується до 0 °С, то низка поширених продуктів просто не спрацює.

Терміни, перевірені часом

Тож, напевне, варто прислухатися до класиків агрономії з їх перевіреним часом і полем твердженням: занадто рання сівба соняшнику може негативно вплинути на проростання його насіння, дозрівання та якість врожаю. Звичайно, дехто сіє й за 4–6 °С, адже ризик — благородна справа. Але не завжди вдячна. Тож бажано, щоб середня температура насіннєвого ложа становила 10–12 °С, адже саме тоді починається оптимальний ріст і розвиток рослини. Зрештою мета господарства не в тому, щоб якомога раніше відсіятись, а щоб отримати наприкінці сезону очікувані високі врожаї.

Степан Коцький

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38544
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27379
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14319
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.