Дискові лущильники SWIFTERDISC є одними з найбільш затребуваних агрегатів BEDNAR. Це перевірені часом, якісні, ефективні рішення в портфоліо компанії. Завдяки робочій ширині від 1,75 до 18,4 метрів вони здатні задовольнити потреби будь-якого аграрія.

Основні переваги УНІВЕРСАЛЬНИХ ДИСКАТОРІВ SWIFTERDISC

ДИСКИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Дискові лущильники можуть бути оснащені дисками діаметром 520 або 560 мм. Доступні як диски стандартної конструкції, так і диски спеціальної агресивної форми, які забезпечують краще різання та перемішування. Диски ENDURANCE, завдяки високій міцності робочої зони, блискуче витримують екстремальні удари й надзвичайно стійкі до деформацій.

СИСТЕМА TWIN-DISC

Одна стійка для двох дисків забезпечує вдвічі більше місця для проходження матеріалу. Післяжнивні рештки можуть легше проходити крізь агрегат, що особливо важливо під час роботи у вологих умовах, а також при значній кількості рослинних решток.

ЗАХИСТ ДИСКІВ ГУМОВИМИ ДЕМПФЕРАМИ

Кріплення двох дисків на одній стійці забезпечує вдвічі більше місця для захисту гумовими демпферами. Гумові демпфери поглинають удари, що виникають під час обробки ґрунту.

X-ПОДІБНЕ РОЗТАШУВАННЯ ДИСКІВ (СИСТЕМА X-PRECISE)

Унікальне технічне рішення – Х-подібне розташування дисків – гарантує точне слідування агрегату колією трактора. Робоча ширина дискового лущильника використовується повністю, а сам агрегат при цьому не заносить.

*для моделей XO_PROFI, XE_PROFI та XE_MEGA

ГІДРАВЛІЧНЕ ДИШЛО

Регульоване по висоті дишло оснащене гідравлічним циліндром. Під час роботи воно забезпечує плавне слідування агрегата по рельєфу поля та спрощує зчеплення з трактором, які мають різні типи навісок.

*для моделей XO_F та XO_PROFI

ФРОНТАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Універсальні дискатори SWIFTERDISC можна встановити додаткове фронтальне обладнання. Воно розширює можливості використання агрегату протягом року. Це передня вирівнювальна планка Crushbar та коток-подрібнювач Trash Cutter з гідравлічним регулюванням.

*для всіх моделей, крім XN

МІКРОГРАНУЛЯТОР ALFA DRILL

Сучасним трендом післязбирального обробітку ґрунту є вирощування проміжних культур. Відповідним заводським рішенням є обладнання агрегату SWIFTERDISC мікрогранулятором ALFA DRILL об’ємом 400 або 800 літрів.

ОРИГІНАЛЬНА E-ПОДІБНА СИСТЕМА СКЛАДАННЯ

Широкозахватні дискатори SWIFTERDISC вже з 2008 року мають оригінальну концепцію складання агрегату. Так звана «E-концепція» означає, що агрегат має два бічних крила, що складаються вперед до дишла. Ця система забезпечує швидке складання і зменшує загальну кількість гідроциліндрів.

*для моделей XE, XE_PROFI та XE_MEGA

НАЙПРОСТІША СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ НА РИНКУ

SWIFTERDISC XE_PROFI доступний з електрогідравлічною системою управління (BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC SYSTEM). Робоча глибина встановлюється з кабіни трактора через термінал трактора або через незалежний термінал. Існує можливість плавної зміни робочої глибини під час роботи агрегату.

*для моделей XE_PROFI

ПАРАЛЕЛОГРАМНЕ КРІПЛЕННЯ ЗАДНІХ КОТКІВ

В окремих моделях SWIFTERDISC ми використовуємо перевірене часом рішення у вигляді паралелограму. Він гарантує, що обидва подвійні котки (подвійний V-RING, подвійний U-RING) завжди рівномірно тиснутимуть на ґрунт. Відповідно, ґрунт ущільнюватиметься рівномірно по всій робочій ширині агрегату.

*для моделей XO_F та XE

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41420
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.