У комерційному сезоні 2024 року ДСВ в Україні пропонує аграріям чотири нових гібриди озимого ріпку – ФАМУЛУС, РОМЕО, ЮРЕК, ДЕСПЕРАДО. Всі цьогорічні новинки є гібридами озимого ріпаку за класичною технологією.

ФАМУЛУС – це гібрид, що створений на платформі гібридизація MSL (Male Sterility Lembke). Він є одним з перших гібридів, який поєднав у своєму геномі стійкості до жовтого вірусу турнепсу (TuYV) та генетичну стійкість до фомозу, на основі гену RLM-7.

РОМЕО – ще одна новинка. Гібрид підійде, як новачкам, так і професіоналам вирощування озимого ріпаку, адже в ньому селекціонери об’єднали: стійкість до жовтого вірусу турнепсу (TuYV), генетичну стійкість до фомозу (ген RLM-7), стійкість до розтріскування стручків.

ЮРЕК – новий гібрид, який також поєднав у своєму геномі стійкості до жовтого вірусу турнепсу (TuYV) та генетичну стійкість до фомозу, на основі гену RLM-7. Він також є толерантним до вертицильозу. Це забезпечує високий індекс здоров’я гібриду протягом всього періоду вегетації, аж до його збирання.

ДЕСПЕРАДО – останній в списку новинок але не останній серед зірок селекції ДСВ, адже гібрид поєднав у собі всі генетичні стійкості та продемонстрував високі показники врожайності у внутрішніх випробуваннях України та Європи. Успіх гібриду базується на динамічному розвитку рослини в осінній період та глибокому проникненню кореневої системи в грунт, за рахунок чого він краще переносить періодичні посухи.

Однією важливою характеристикою, яка об’єднує всі сучасні гібриди є: найвищий показник коефіцієнту ефективності засвоєння азоту (Nitrogen Utilization Efficiency). В ДСВ це N – Efficiency. Саме N – Efficiency дозволяє новим гібридам бути на 30% ефективнішими в засвоєнні азоту.

Нагадуємо, що насіння ДСВ можна придбати лише у офіційних дистриб’юторів – Ерідон та Агросем.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) – німецька селекційна компанія зі 100-річною історією. DSV бере свій початок з 1923 року, як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії DSV представлена дочірніми компаніями в Україні, Англії, Франції, Польщі, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41421
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.