Жнива вже незабаром, і від того, наскільки своєчасно та якісно вони будуть проведені, залежить не лише прибуток аграрія, а й забезпечення продовольчої безпеки країни. В цьому контексті вирішити ряд проблемних моментів може проведення десикації. Про її переваги для посівів пшениці та ріпаку розповідають фахівці Ukravit.

У складних погодних та економічних умовах, в яких сьогодні працює українське агро, десикація має більше «за», ніж «проти», – пояснює керівник департаменту агротехнологій компанії Олександр Мигловець. – Наприклад, жнива сильно залежатимуть від нестачі техніки та кваліфікованих кадрів, тож прискорення дозрівання культур за допомогою цієї технологічної операції може стати виходом для якісного та своєчасного збирання врожаю. Також внаслідок економії на гербіцидах або їх недостатньої дії посіви в багатьох регіонах можуть бути забур’янені. А дякуючи десикації, ця проблема вирішиться, що полегшить пряме комбайнування, зменшить технологічні втрати збіжжя та його засмічення. Крім того, такі культури, як ріпак, горох та соя дозрівають нерівномірно, що стає на заваді отриманню гарної врожайності. Однак своєчасне проведення десикації посівів здатне «вирівняти» ці процеси. Також десикація стане у пригоді для призупинення розвитку хвороб, наявних на культурах, і поліпшення якісних показників врожаю».

Для якісного збирання врожаю Олександр рекомендує обирати десиканти на основі диквату, оскільки вони швидко діють і не накопичуються в зерні. Саме тому контактний продукт Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л) є оптимальним рішенням в умовах сезону – 2024.

Читайте також: Передові рішення для контролю хвороб соняшника

Діюча речовина препарату поглинається зеленими частинами рослин і порушує процеси фотосинтезу, внаслідок чого руйнуються мембрани клітин, відбувається їх зневоднення та повне висихання. А вища, порівняно з багатьма іншими препаратами, представленими на вітчизняному ринку, концентрація діючої речовини забезпечує прискорення процесу десикації.

Десикант Макс скорочує вегетацію культур і сприяє ранньому збиранню врожаю. Паралельно, він призупиняє розвиток наявних хвороб, дозволяє справитися із сегетальною рослинністю, якщо посіви на момент жнивування забур’янені, зменшує засміченість продукції. Важливо, що препарат є безпечним для використання у промислових та насінницьких посівах, а також тих, що призначені на харчові цілі.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40816
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28762
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15459
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.