Відзначаючи значний крок на шляху до підвищення стійкості та конкурентоспроможності українських підприємств, Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) організувала серію заходів з підвищення обізнаності та провела зустріч експертної групи, спрямовану на оснащення цих підприємств сталими практиками, критично важливими для їхнього економічного відновлення та довгострокового прогресу.

Узгоджуючись з міжнародними екологічними та соціальними стандартами, українські підприємства тепер краще підготовлені до участі та процвітання в вимогливих глобальних ринках, сприяючи ширшій економічній стабільності України в ці складні часи.

Семінари охопили низку тем, важливих для інтеграції екологічно сталих практик у діяльність українських експортерів. Основні напрями зосереджені на підвищенні конкурентоспроможності через сталість у відповідності з Європейською зеленою угодою та Цілями сталого розвитку.

Учасники досліджували ефективні стратегії виробництва та експорту екологічно чистих та соціально відповідальних продуктів. Дискусії підкреслювали важливість відповідності високим екологічним та соціальним стандартам для полегшення входу на міжнародні ринки.

Серія семінарів завершилася спеціалізованою зустріччю експертної групи, яка зібрала експертів, які ділилися ключовими знаннями та стратегіями, відображаючи зобов'язання українських орієнтованих на експорт МСП досягти сталого розвитку та підвищити свою присутність на світових ринках.

Учасники отримали корисні знання про те, як ефективно інтегрувати принципи екологічної, соціальної та управлінської відповідальності (ESG) у свої корпоративні плани. Інтегруючи стандарти ESG у всі бізнес-процеси, вони покращили свої можливості стратегічного планування та управління ризиками. Семінари надали учасникам практичні інструменти для аналізу ринку, дозволяючи їм знаходити нові ринки, аналізувати вимоги до продуктів і розробляти цілеспрямовані стратегії входу. Також вони отримали навички оцінки готовності їхніх компаній до експорту шляхом аналізу внутрішніх ресурсів і адаптації до різних регуляторних вимог.

Наш акцент зосереджено на просуванні справедливого та екологічно відповідального виробництва та торгівлі по всьому ланцюгу постачання ключових українських експортних продуктів. Це зобов'язання має вирішальне значення для економічного відновлення та сталого прогресу України», – підкреслив Маттіас Ларсен, експерт з промислового розвитку в UNIDO, у своєму вступному слові.

Ці заходи є частиною програми «Побудова промислових потужностей, консультування з питань політики та діагностика для зеленого відновлення України», яку фінансує Федеральне міністерство Німеччини з економічної співпраці та розвитку (BMZ) і реалізує UNIDO.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.