Автоматизоване крапельне зрошення дає змогу заощаджувати до 30-40% води і частку мінеральних добрив для підживлення рослин. Технологія істотно скоротить виробничі витрати та водночас підвищить врожайність посівів.

Про це повідомив директор компанії «ПрофПолив» Вадим Бойко, передає Агробізнес Сьогодні.

За його словами, ефективність зрошування цілком залежить від попередньо розробленого індивідуального проєкту під потреби кожного замовника. Адже кожне господарство, кожне поле має окремі особливості ґрунтів, рельєфу, погодних умові багато іншого. Тому дуже важливо, щоб таке планування робили люди з багаторічним досвідом успішної реалізації проєктів зі зрошення.

Ми віддаємо перевагу саме крапельному зрошенню, оскільки за наших умов це найбільш економна технологія штучного забезпечення рослин вологою, на відміну від дощування. Вода в більшості регіонів України перебуває у дефіциті, її вартість зростає, а тому ми сьогодні говоримо не просто про крапельне зрошення, а інтелектуальне автоматизоване зрошення, – наголошує фахівець.

Технології автоматизованого крапельного зрошення компанії «ПрофПолив» дають змогу заощаджувати до 30–40% води, і, що не менш важливо – порівнювану частку мінеральних добрив для підживлення рослин. Тобто істотно заощадити виробничі витрати, водночас підвищуючи врожайність посівів.

Такі системи ми можемо встановити будь-де: на полі, у садах, ягідниках чи в теплицях. До того ж ми надаємо консультативну допомогу для фермера та постійний сервісний супровід. Скажімо, можемо порадити найефективніший напрямок для крапельного зрошення, залежно від конкретних умов, чи прорахувати рентабельність тієї чи іншої технології, – стверджує Вадим Бойко.

Зазначимо, що компанія «ПрофПолив» реалізувала вже сотні індивідуальних проєктів автоматизованого зрошення по всій Україні. За цей час тут сформувалася стабільна команда агрономічних і технічних фахівців, спроможних ефективно втілити будь-які побажання замовника.

___________________________

Довідка «АС»

Компанія «ПрофПолив» сьогодні є одним із лідерів у галузі проєктування та монтажу систем автоматичного поливу. Величезний професійний досвід і розумна спеціалізація працівників створили підприємству репутацію надійного ділового партнера. «ПрофПолив» надає своїм клієнтам найповнішу лінійку зрошувального обладнання та рішень для поливу будь-яких культур і площ будь-якого масштабу.

 

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.