Високу рентабельність вирощування можливо забезпечити й на значних посівних площах, запровадивши сучасні технології крапельного зрошення разом з оптимальним підживленням кожної культури шляхом фертигації.

На цьому наголошує директор компанії «ПрофПолив» Вадим Бойко, повідомляє Агробізнес Сьогодні.

За його словами, технології штучного зрошення посівів знижують ризики при вирощуванні та підвищують врожайність. Саме волога є основним обмежувальним чинником для посівів, що періодично спричиняє проблеми в полі. Як засвідчили події останніх двох років, найбільше шансів устояти на ногах мають ті агрокомпанії, що вирощують запитувану конкурентоспроможну продукцію з підвищенням ефективності технології на одиницю площі.

Так, сьогодні існує прямий сенс звертати увагу на культури зі значно вищим потенціалом рентабельності на одиницю площі. Варіантів тут може бути багато, починаючи з овочів та ягідників, включно до тепличного бізнесу. Або ж, скажімо, ефективне зрошення найбільш рентабельних для регіону польових культур, – зазначає директор компанії «ПрофПолив» Вадим Бойко.

Утім, додає він, високу рентабельність вирощування можна забезпечити й на значних посівних площах, запровадивши сучасні технології крапельного зрошення разом з арсеналом оптимального підживлення кожної культури шляхом фертигації.

Головна стратегія й акцент нашої компанії полягає в автоматизації поливу і точних систем фертигації з контролем показників ЄС і pH, а також у віддаленому керуванні поливу через Інтернет з ПК або смартфона. Загалом це розумні інноваційні системи, що дозволяють абсолютно точно контролювати й моніторити всі процеси поливу, – розповідає Вадим Бойко.

____________________________

Довідка «АС»

Компанія «ПрофПолив» сьогодні є одним із лідерів у галузі проєктування та монтажу систем автоматичного поливу. Величезний професійний досвід і розумна спеціалізація працівників створили підприємству репутацію надійного ділового партнера. «ПрофПолив» надає своїм клієнтам найповнішу лінійку зрошувального обладнання та рішень для поливу будь-яких культур і площ будь-якого масштабу.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41421
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.