Відновлення родючості ґрунтів невдовзі стане нагальним питанням для багатьох українських аграріїв. В першу чергу це стосується землі з мілітарними пошкодженнями.

Однак чимало українського чорнозему вже давно потребує застосування інноваційних технологій, які з’явились на ринку меліорантів. Про приклад їх успішного використання в галузі часниківництва розповість Михайло Сорока, директор компанії АГРОМОММ (Дніпро).

Під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

Розповідаючи про ринок меліорантів, Михайло Сорока зазначає: Інновація з часом буде стосуватися майже кожного гектара земель в Україні, який потребує відновлення родючості, а це менше 60% земельного банку країни.

Йдеться про американсько-українську технологію прямого контролю балансу Ph ґрунту під час вегетації культури, що призводить до кратного підвищення ефективності виробництва».

«Також нова технологія дозволяє боротись із засоленням ґрунтів і як наслідок їх ущільнення. Крім цього ми працюємо над можливим використанням технології у відновленні ґрунтів з мілітарними пошкодженнями», – додає Михайло Сорока.

Більше про Інноваційні технології на ринку меліорантів ви можете дізнатись під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція "СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: ТРАДИЦІЇ. НІШІ. ЕКОПРАКТИКИ. ТЕХНОЛОГІЇ", проводиться агромедіа-агенцією Sapienza.media, за підтримки Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.

Вона відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

За інформаційної підтримки провідних аграрних ЗМІ, економічних та аналітичних агенцій: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK–Inform Agency, Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), Агробізнес Сьогодні та Агрономія Сьогодні, Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я: разом задля активного довголіття».

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36703
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26086
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13470
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.