Значні втрати врожаю й суттєве зниження якості бульб картоплі відбувається за їх ураження гнилями різної етіології, особливо під час зимового зберігання. Обмежити шкідливість цих хвороб можливо за умов знання симптомів їх прояву, що дасть можливість своєчасно їх виявити, біологічних і екологічних особливостей розвитку їх збудників, а також біологічних особливостей картоплі з її переважно вегетативним способом розмноження, особливостями післязбиральної доробки та зберігання бульб.

Суха (фузаріозна) гниль бульб

Хвороба проявляється найчастіше під час зберігання бульб, переважно через 2–3 місяці після збирання. На поверхні бульб утворюються сірувато-бурі або матові, трохи вдавлені плями різних контурів, під якими тканина стає бурою, трухлявою і сухою. Пізніше плями збільшуються, бульби зморщуються, і на їх ураженій поверхні з’являються невеликі опуклі сірувато-білі, рідше жовтуваті або рожеві подушечки. У сухому сховищі уражені бульби поступово висихають, їх шкірка зморщується.

Суха (фузаріозна) гниль

Збудниками хвороба є ґрунтові гриби із роду Fusarium, які поширюються конідіями й грибницею. На бульби вони потрапляють разом із ґрунтом і проникають у паренхіму через механічні пошкодження шкірки. Патогени можуть проникати в бульби, уражені фітофторозом, паршею звичайною і порошистою та пошкоджені комахами й нематодами. Оптимальні умови для розвитку хвороби створюються за температури +17…+25 °С, відносної вологості 70% і за вільного доступу повітря. Особливо небезпечні різкі коливання температури і вологості в сховищах, при яких може відбутися запотівання (мокре зволоження) бульб.

Інфекція крім ґрунту може зберігатися на хворих бульбах і в картоплесховищах. Шкідливість сухої гнилі досить відчутна. За зберігання картоплі в умовах підвищеної температури й вологості ці втрати сягають 30–50% і більше.

Фомоз (ґудзикова гниль)

Ознаки хвороби проявляються на бульбах у вигляді темних твердих вдавлених до 2,5–5 см в діаметрі плям. Часто плями подібні до відбитка великого пальця або ґудзика, звідки й пішла назва хвороби. Інколи на поверхні бульб утворюються некротичні розпливчасті плями вкриті численними чорними крапками-пікнідами гриба. Уражена тканина загниває, в ній утворюється велика кількість порожнин, поверхня яких вистелена пухкою повстяною грибницею патогену, забарвлення якої сильно варіює.

Фомоз

Поруч із типовими симптомами на бульбах спостерігається поверхневий некроз, що нагадує фітофтороз. Некрозна форма проявляється у вигляді розпливчастих бурих плям, які охоплюють значну частину бульби. Їхня поверхня вкрита численними чорними пікнідами округлої форми.

Збудником хвороби є гриб Phoma exigua Desm., який формує численні пікніди з пікноспорами. Більшість бульб заражається фомозом у період збирання врожаю за умов дотику до них ураженого бадилля.

У картоплесховищах хвороба проявляється звичайно через кілька тижнів після закладання бульб на зберігання. В умовах високої вологості некрозна форма хвороби переходить у типову виразкову форму. До весни більша частина уражених бульб згниває. Повторні перезараження бульб під час зберігання відбуваються рідко.

Основним джерелом інфекції є уражені бульби картоплі і ґрунт, де гриб зберігається до трьох років і більше. Особливо шкідлива хвороба в період зберігання бульб. Хворі бульби фомозом під час зберігання легко інфікуються збудниками сухої фузаріозної гнилі. Втрати бульб від фомозної гнилі нерідко сягають 30% і більше.

Антракноз (дартроз)

На бульбах хвороба починає розвиватися з столонного кінця у вигляді вдавленої темно-бурої плями. Пізніше вона збільшується, тканина стає чорною через велику кількість склероціїв, що утворилися на її поверхні. Уражена частина бульби загниває, перетворюється в слизову кашкоподібну смердючу масу.

У період зберігання картоплі хвороба проявляється на бульбах також зі столонного кінця у вигляді вдавлених сухих світло-коричневих або темно-бурих плям, які покриті дрібними чорними склероціями, або у вигляді кільцевого некрозу. Уражена тканина стає горбистої, бурою, трухлявою. За насиченої вологи в сховищі вологості уражена частина бульби загниває, перетворюється в слизову кашкоподібну смердючу масу.

Збудником хвороби є гриб Colletotrichum atramentarium Taubenh, який найбільш інтенсивно розвивається за підвищеної вологості за температури +18…+22 °С. Крім картоплі гриб уражує помідори, баклажани, перець, фізаліс, тютюн. Бульби, уражені фітофторозом або сухою фузаріозною гниллю, є дуже сприйнятливими до антракнозу. Шкідливість хвороби полягає в інтенсивному загниванні бульб під час зберігання в сховищах.

Гумоподібна гниль

Хвороба на бульбах проявляється наприкінці вегетації і в період зберігання картоплі за сприятливих для збудника хвороби умов — підвищеної вологості й відносно високої температури.

У період збирання картоплі на бульбах виявляють поверхневі коричневі плями неправильної форми з чорною облямівкою. Уражена тканина під плямами еластична, гумоподібна, поступово розм’якшується. Паренхіма уражених тканин чітко відмежована від здорової тканини. Якщо таку бульбу розрізати, то через 15–20 хвилин інфікована тканина рожевіє, а потім стає сіро-бурою, через пару годин — чорною. Однак в деяких випадках колір може не змінюватися. За подальшого зберігання, залежно від умов, уражені бульби можуть ослизнюватися або, навпаки, муміфікуватися. Плями на поверхні бульби з часом зливаються, за високої вологості вкриваються білим або слабо-зеленим нальотом у вигляді дрібних подушечок — конідіальним спороношенням гриба. Зі столонної частини бульби виділяється рідина з неприємним специфічним рибним запахом. Бульби стають водянистими, ослизняються, шкірка на них легко відшаровується, бульба повністю розкладається і перетворюється на кашоподібну масу.

Гумоподібна гниль

В умовах підвищеної вологості через інтенсивне розкладання ураженої тканини гумову гниль часто відносять до мокрих бактеріальним гнилей. У сухих умовах, навпаки, ознаки хвороби набувають схожості із сухою фузаріозною гниллю або задухою бульб.

Збудником хвороби є гриб Geotrichum candidum Link ex Pres., який проникає в бульби через розкриті сочевички, інфекційні некрози. Поширення і розвиток хвороби посилюється за наявності механічних пошкоджень бульб, особливо у вигляді розрізів, тріщин, здертої перидерми, а також при їх переохолодженні і ознаках фізіологічної задухи.

Джерелом інфекції є заражені бульби картоплі й рослинні рештки. У разі попадання у сховище інфікованих бульб і наявності сприятливих для розвитку хвороби умов відбувається перезараження значної маси бульб. Збудник хвороби добре розвивається в діапазоні температур від +1 до +35 °С, його розвиток важко стримати, регулюючи тільки температуру зберігання.

Під час зберігання уражується в середньому 2–5% бульб, а в окремі роки від 20 до 40%. За наявності симптомів гумоподібної гнилі схожість бульб знижується на 45% і більше.

Фітофтороз

На бульбах картоплі хвороба виявляється у вигляді трохи вдавлених твердих бурих або свинцево-сірих плям різної форми. На розрізі бульб у місцях ураження спостерігається забарвлення паренхіми в бурий або іржаво-коричневий колір. Ураження поширюється в серцевину бульби у вигляді розпливчастих конусоподібних штрихів та смуг. Збудником хвороби є гриб Phytophthora infestans de Bary, який крім картоплі уражує томат, менше — перець і баклажани.

Фітофтороз

Зараження бульб під час вегетації рослин відбувається шляхом змивання дощовою водою зооспорангіїв гриба з уражених листків на ґрунт. Чим ближче до поверхні ґрунту формуються бульби, тим швидше і сильніше відбувається їх зараження в польових умовах. Другий шлях — масове зараження бульб у період збирання картоплі, за контакту зараженого бадилля і свіжозібраних бульб, особливо у вологу погоду. На таких бульбах перші ознаки хвороби проявляться через 2–3 тижні від початку їх зберігання.

Основним джерелом інфекції фітофторозу є уражені насіннєві бульби картоплі, у яких зберігається грибниця, купи відбракованих бульб біля картоплесховищ і уражені рештки бадилля «стебловою формою», у якому містяться ооспори гриба. У разі значного і раннього ураження бадилля фітофторозом недобір урожаю сягає 70% і більше. Зберігання картоплі з великою кількістю закладених уражених бульб часто призводить до загнивання всієї партії.

Чорна плямистість (торульоз)

Перші ознаки хвороби на бульбах можна виявити під час збирання, але найчіткіше вони проявляються в кінці зберігання бульб (в березні-квітні). На вершинній поверхні бульб хвороба проявляється у вигляді темних, круглих вдавлених плям, діаметром 0,2–2,5 см, які з часом вкриваються чорним оксамитовим нальотом. Тканина під плямами загниває на глибину до 3–5мм, що є достатнім для відмирання вічок. Найінтенсивніше хвороба розвивається за температури +18…+20 °С. Джерелом інфекції слугують уражені бульби й ґрунт, у якому гриб зберігається на рослинних рештках конідіальним спороношенням.

Чорна плямистість (торульоз)

Шкідливість хвороби проявляється в значному зниженні схожості насіннєвих бульб, через масове відмирання паростків.

Кільцева гниль

Найтиповішим проявом хвороби є ураження судинної системи бульб, звідки хвороба отримала назву кільцева гниль бульб. На розрізі хворої бульби уражена ділянка судинної системи стає м’якою, має лимонно-жовтий колір й однорідну маслянисту структуру. За надавлювання з ураженого місця виділяється світло-жовта маса зруйнованих клітин рослини разом із бактеріями. Згодом ураження може поширюватися на сусідні тканини, включаючи і серцевину. Вся внутрішня частина бульби загниває і перетворюється в тягучу масу, яка має неприємний запах.

Збудником хвороби є бактерія Clavibacter michiganensis ssp. sepedonicum Davis et al. Основним джерелом інфекції є уражені бульби картоплі й уражені неперегнилі рештки бадилля. Перезараження і поширення збудника кільцевої гнилі відбувається також у разі різання насіннєвих бульб картоплі.

Кільцева гниль

Зараження бульб відбувається під час збирання картоплі у вологу погоду внаслідок контакту бульб з ураженим бадиллям. Перші ознаки хвороби на таких бульбах виявляють тільки через 2–3 місяці їхнього зберігання у сховищах у вигляді ямчастої гнилі. В судинах відбувається інтенсивне розмноження бактерій. У цей період шкірочка бульби над ураженою тканиною лускає, і на її поверхні з’являється вдавлена ямка.

Під час зимового зберігання за низьких температур у межах +2…+4 °С ямчаста гниль розвивається слабко. Підвищення температури до +18…+20 °С пришвидшує її розвиток. Отже, первинною формою хвороби є ямчаста гниль, яка навесні наступного року дає початок розвитку кільцевій гнилі.

Мокра бактеріальна гниль

Хвороба переважно проявляється під час зберігання бульб. Уражені бульби робляться м’якими, мокрими, а їхній м’якуш перетворюється на кашоподібну або слизувату, тягучу масу з неприємним запахом.

Збудниками мокрої гнилі є різні напівсапрофітні і сапрофітні бактерії. Найчастіше хворобу викликають бактерії Erwinia carotovora ssp. carotovora Bergey et al. і Pseudomonas xanthochlora Stapp.

Мокра бактеріальна гниль

Розвиток мокрої гнилі починається з розчинення пектинових речовин міжклітинників, що призводить до розпадання м’якуша бульби на окремі клітини. Оселюються бактерії на бульбах, пошкоджених механічно і комахами, а також уражених фітофторозом, паршою й іншими хворобами.

Процес розвитку мокрої гнилі відбувається швидко за наявності надлишку вологи в повітрі та підвищеної температури (+25…+30 °С) у місцях зберігання. За цих умов загнивання поширюється паренхіматозно на здорові частини бульби. Уражена бульба згодом перетворюється на кашеподібну масу з неприємним запахом. Шкірка бульби лишається неураженою. Гнилі тканини вкриваються жовтувато-коричневим слизом. Втрати врожаю бульб за такого розвитку хвороби можуть сягати 20–40% і більше.

Дитиленхоз (стеблова нематода)

Уражуються фітогельмінтом переважно бульби, рідше столони і нижні частини стебла. Перші ознаки дителенхозу на бульбах можна виявити при надрізанні тонкого шару шкірки. На межі здорової й ураженої тканини спочатку утворюються пухкі білі плями, які поступово збільшуються в розмірах і набувають темно-сірого, буроватого чи коричневого забарвлення з ледве помітним металевим свинцево-сірим блиском. Шкірка бульби в місцях ураження часто розтріскується і відшаровується від м’якуша, відкриваючи до нього доступ різним полупаразитним і полусапрофітним мікроорганізмам. На межі здорової та ураженої тканини в білих пухких плямах виявляється величезна кількість нематод. Діагностувати хворобу найкраще напередодні збирання врожаю, коли симптоми ураження на бульбах будуть досить чіткими.

Дитиленхоз (стеблова нематода)

Збудником хвороби є фітогельмінт — стеблова нематода Ditylenchus destructor Thorne, яка разом з іншими гнильними мікроорганізмами зумовлює інтенсивне і й швидке загнивання бульби.

Основним джерелом інфекції є заражені бульби картоплі. Наявність тріщин і ранок на поверхні уражених бульб сприяє проникненню бактерій, грибів, які сумісно з нематодою інтенсифікують повне загнивання бульб, що в сховищах інколи досягає 80% закладених на зберігання.

Іван Марков, професор НУБіП України

 

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36949
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26238
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13576
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.