Ярі зернові завжди були дещо у затінку озимих. Хоча ці культури все ж мають істотне значення для багатьох господарств. Так, яру пшеницю та ярий ячмінь досить часто розглядають як страховий варіант — для пересівання озимини, якщо вона в поганому стані. Але і самі по собі вони можуть принести добрий зиск, особливо це стосується пивоварного ячменю. Та і яра пшениця завдяки високим хлібопекарським якостям зерна має свою ринкову нішу. А дбати про хороший урожай варто вже з насінини. Передпосівна обробка насіннєвого матеріалу є неодмінною сучасних технологій вирощування ярих зернових культур

Протруювання — марна річ. Звичайно, скільки аграріїв — стільки й думок. Серед них трапляється й така, що не протруєне зерно в змозі дати кращий урожай. Мовляв, якщо і виникнуть проблеми з хворобами та шкідниками на старті, то в ході вегетації все можна буде вирішити, витягнути культуру. А протруйники вже самі по собі знижують потенціал урожайності, просто на корені пригнічують рослини й чинять на культуру комплексний фітотоксичний вплив.

І для такого висновку реально є підстави. Та виникають вони, коли господарство підставляє само себе, легковажно ставлячись до передпосівної обробки насіння. І здійснюючи її аби як. Аби які протруйники, аби яке обладнання і технологія, аби яке насіння та його підготовка — і тоді справді є великий шанс зробити для рослини гірше, а не краще.

Дарма чекати доброго врожаю. Але без належного фунгіцидного та інсектицидного захисту насіння навіть із подальшим застосуванням будь-яких — навіть суперефективних — систем захисту по вегетації втрата врожаю буде неминучою. Зараження рослин численними патогенами, пошкодження насіння та сходів шкідниками — все це не минеться для продуктивності посівів безслідно. Що вже перевірено полем. Ефективність протруювання посівного матеріалу було науково і практично доведено не сьогодні, а ще кілька сторіч тому.

Яра потреба. Яра пшениця та ячмінь особливо потребують забезпечення хорошого стартового росту, адже період їх вегетації куди коротший, ніж в озимої рідні. Часу та шансів надолужити втрачене зі сходів фактично вже не буде. Тут слід урахувати й інші біологічні особливості цих ярих зернових культур. Так, сучасні сорти відрізняються хорошою холодостійкістю чи посухостійкістю. Але що яра пшениця, що ярий ячмінь формують на початкових етапах росту досить слабкі, уразливі до тиску стресових чинників сходи.

Слабенькі сходи, досить кволе кущення — це характерно для ярих зернових. Коли крім конкуренції бур’янів, браку мінерального живлення чи вологи рослині дошкулятимуть ще і хвороби/шкідники, то про добрий результат можна лише мріяти. Без якісно обробленого насіння вдасться зібрати хіба що добрий урожай сажкових хвороб, гнилей різної етіології, септоріозу, снігової плісняви тощо. І чисельні шкідники теж здатні додати головного болю агроному. То ж інсектицидна компонента в передпосівній обробці якщо і не на всі 100 обов’язкова, то все ж далеко не зайва.

Протруйник у комплексі. Однак у передпосівній обробці насіння протруйник — ще далеко не все. Навіть коли ви обрали найкращий і найдорожчий препарат, що містить у своєму складі все і навіть більше, цього замало. Навіть за наявності відповідного обладнання та кваліфікованого персоналу. Тут потрібен комплексний підхід і чітке врахування багатьох моментів, кожен з яких може відіграти суттєву, коли не визначальну роль.

Фахівці недарма наголошують: щоб бути рентабельним, протруювання має бути обґрунтованим. Іншими словами, вже заздалегідь слід зібрати й проаналізувати досить об’ємний і різноплановий пласт інформації. Можна виокремити кілька ключових масивів.

• По-перше, це посівні та фітосанітарні якості насіння, чистота партії, сортові особливості, наявний фітосанітарний стан агроценозу і прогноз фітосанітарної ситуації в посівах. У світі не існує найкращого універсального протруйника на всі випадки — для кожного поля можна підібрати оптимальніше рішення, коли врахувати особливості сівби.

• По-друге, характеристики препаратів, спектр дії активних речовин, їх сумісність (у разі бакової суміші), дозування, можливий негативний вплив на рослину тощо. На ринку не бракує різноманітних рішень — і тут, швидше, стоїть проблема широкого вибору, ніж дефіциту. Сучасні протруйники здатні забезпечити достатній захист від широкого спектра збудників усередині насінини та на її поверхні за контролю ґрунтової інфекції, системно-контактну дію, різні механізми впливу та пролонгований ефект. Питання лише в правильному підборі препарату та його ціні. Обмежитися фунгіцидною обробкою чи додати інсектицидну компоненту — це вже за побажання та можливості. Але не варто доводити розумну й виправдану економію до критичного погіршення якості обробки.

• По-третє, характеристики обладнання, можливість забезпечити якісний технологічний процес, кваліфікацію персоналу, дотримання правил безпеки в обробці. Чисте, відкаліброване насіння з належними посівними якостями, оптимально підібраний якісний протруйник — це половина справа. І в результаті змарновані гроші та майбутній урожай, коли не буде якісної обробки.

І звичайно, слід урахувати економічні можливості господарства, ресурси для реалізації запланованої технології посівних робіт і очікуваний результат. Біологічна ефективність протруювання має бути узгоджена з економічною. Зниження розвитку хвороби або пошкодження шкідниками не є самоціллю — остаточний підсумок покаже бункер і ціни на збіжжя.

Слово фітоексперту. Навіть коли ви налаштовані все зробити самотужки, дещо слід довірити фахівцям. Насамперед це стосується фітоекспертизи насіння. Потрібно впевнитися в його кондиціях, посівних якостях та, власне, в мірі ураження патогенами та їх видовому складі. Фахівці зазначають, що рівень інфікованості збудниками сажкових хвороб, альтернаріозу, фузаріозу, снігової плісняви тощо зростає. Але це загальна тенденція, а конкретна ситуація залежить від багатьох чинників. Тож завчасна діагностика дозволить визначитися з оптимальним протруйником і його дозуванням. За незначного ураження, скажімо, не має сенсу давати все по максимуму — мінімального підстрахування буде достатньо.

Залізна впевненість. Також щодо підготовки, налаштування обладнання інколи має сенс додатково звернутися до спеціалістів заводу-виробника чи сервісних фахівців. Так, це певні клопоти й кошти, але має бути залізна впевненість, що технологічний процес іде чітко відповідно до регламенту — і господарство буде мати потрібний результат.

Кожна зернина має бути повністю та рівномірно оброблена, захисний шар має триматися на насінні, а не осипатися дрібним пилом під час транспортування та сівби. Легковажити якістю обробки, сподіваючись тільки на якість препарату та хоч якусь від нього користь, — це шкодити рослині й господарству.

Якісний підхід — у пріоритеті. Протруйників для ярих зернових на ринку не бракує: від звичних тебоконазолу та прохлоразу до високотехнологічних комплексних рішень на кшталт Селест® Макс Систіва® чи Сценік® тощо. Обрати можна, що душа бажає й бюджет дозволяє. Проте навіть найякісніший препарат очікувано спрацює тільки за якісного комплексного підходу до передпосівної обробки.

Іван Кандул

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36950
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26242
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13577
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.