Ридоміл® Голд R — системно-контактний мідьвмісний фунгіцид із профілактичним впливом на бактеріози, які можуть виникнути внаслідок пошкоджень і за екстремальних погодних умов, з лікувальним ефектом проти ооміцетів на овочах, картоплі та винограді, з коротким періодом очікування, що дозволяє реалізовувати врожай на експорт одразу після збирання.

Паспорт препарату:

√ Повна назва: Ридоміл® Голд R 162 WG, в. д. г
√ Вміст діючої речовини: 20 г/кг металаксил-М, 142 г/кг оксихлориду міді
√ Хімічна група: феніламіди, неорганічні сполуки
√ Препаративна форма: вододисперсні гранули (в. д. г.)
√ Клас токсичності: ІІІ
√ Упаковка: 5 кг

Унікальну формуляцію фунгіциду Ридоміл® Голд R розроблено з урахуванням основних проблем більшості вже наявних фунгіцидів на основі міді.

Формуляція міді у складі препарату Ридоміл® Голд R є високоефективною проти широкого спектру патогенів. Контактна дія міді забезпечує запобігання розвитку значної кількості хвороб.

Ридоміл® Голд R — це фунгіцид з новою комбінацією діючих речових задля ефективної протидії фітофторозу та пероноспорозу, а також із потужною профілактичною дією проти бактеріозів й альтернаріозів у захисті картоплі, томата й огірка відкритого і захищеного ґрунту, цибулі та винограду.

Головні переваги препарату

• Унікальна препаративна формула міді забезпечує ідеальне покриття.
• Поєднання двох різних діючих речовин (системної та контактної дії) в одному препараті.
• Широкий спектр контрольованих хвороб та профілактика поширення бактеріозів й альтернаріозів на овочах і картоплі.
• Можливість експорту готової продукції до Європи.
• Основа анти резистентної стратегії.
• Відсутність фіто токсичності для рослин і безпечність для оператора під час внесення.

Застосування препарату

Особливості застосування продукту

Ридоміл® Голд R — це фунгіцид, який у своєму складі має дві діючі речовини: металаксил-М та оксихлорид міді. Два компоненти препарату мають різний механізм дії на фіто патогени.:

Мефеноксам, або металаксил-М належить до хімічного класу феніламіди та впливає на інгібування нуклеїнових кислот патогену. Проявляє справжню системну активність, ефективний проти всіх видів ооміцетів і має профілактичну і лікувальну дії.

Оксихлорид міді належить до неорганічних сполук із багатовекторним впливом на збудника хвороб. Має контактну й профілактичну дії проти хвороб овочів та картоплі. Контактна дія оксихлориду міді забезпечує запобігання розвитку широкого спектра патогенів, в тому числі бактеріозів та альтернаріозів.

Унікальна формуляція колоїдної міді (оксихлориду) має високий ступінь дисперсності з розміром частинок менше ніж 1 мкм (на відміну від багатьох конкурентів, у яких 5–10 мкм).

Це дозволяє препарату не лише набагато краще розчинятися у воді, а й значно покращити розподілення д. р. на поверхні рослин, запобігати змиванню опадами, до того ж не потребує прилипача.

Рівномірність покриття листків картоплі після обробки Ридоміл Голд R та двокомпонентним продуктом конкурента

Температура застосування: Оптимальна температура застосування — +12–…+24 °С.

Рекомендована норма витрати робочого розчину на овочевих культурах: 200–800 л/га.

Сумісність: Препарат можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідній культурі. Сумісний із більшістю фунгіцидів й інсектицидів, але у кожному конкретному випадку застосування бакових сумішей слід проводити тести на сумісність.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41422
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.