Україна за останні роки активно укріплює свої позиції як одного із ключових світових експортерів українського меду.

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«За результатами 2020 р. наша держава зайняла 2-ге місце в цьому рейтингу, поступившись лише Китаю. Основними країнами-імпортерами українського меду є: Польща (26% українського експорту), Німеччина (19%) та США (10%)», — йдеться у повідомленні.

На кожному із перерахованих ринків в 2020 році українські постачальники займали лідируючі позиції. Структура імпорту меду в даних країнах в розрізі основних країн-постачальників виглядає наступним чином:

- Польща: Україна (58%), Китай (23%), Румунія (6%);

- Німеччина: Україна (18%), Мексика (15%), Аргентина (14%);

- США: В'єтнам (26%), Аргентина (20%), Індія (19%), Бразилія (17%) та Україна (6%).

«Мед — це єдиний продукт, квоти по якому використовуються буквально в перші дні в рамках безмитної торгівлі з ЄС. Це слугує беззаперечним підтвердженням високої якості українського меду», — уточнили в УКАБ.

Сорго стає одним із пріоритетних напрямів ЄС в...

Ще донедавна вирощування цього злаку вважали сферою бідних країн Африки й Азії. Проте нині сорго в...

Інструмент для розвитку

Достатність ресурсів є обов’язковою умовою для сталого розвитку аграрних підприємств Історія ТОВ...

Від стерні до сходів — один прохід із BEDNAR...

Які враження у власників дискових лущильників BEDNAR SWIFTERDISC після першого сезону експлуатації...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

56644
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

35680
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

21141
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.