Компанія «Акріс Агро», один з найбільших агрохолдингів України, в рамках проекту аграрної кооперації надає повний спектр сільськогосподарських послуг.

А саме:

• підготовка ґрунту;
• передпосівні та посівні роботи;
• внесення гербіцидів і добрив;
• забезпечення насіннєвим матеріалом;

Крім того у компанії працює програма для сільськогосподарських підприємств і фермерів щодо спільного обробітку землі та вирощування врожаїв.

Свою діяльність компанія здійснює у Рівненській, Львівській, Чернігівській, Вінницькій, Івано–Франківській, Тернопільській, Житомирській та Київській областях.

«Акріс Агро» має кваліфікованих спеціалістів та застосовує новітні технології, а сучасний автопарк дозволяє виконувати роботи швидко і якісно. У базі техніка (NEW HOLLAND, CLAAS, JOHN DEERE, CASE, MASSEY та інші).

Звертатися за телефонами:

+38 066 817 2221

+38 067 110 2403

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.