Сумна ситуація, як почалася восени 2020 року зі штрафуванням фермерів на суми до 500 тисяч гривень за неналежний облік обігу пального, спричинить тінізацію аграрної економіки: про це заявив фермер і відомий блогер із Миколаївщини Руслан Нерода виданню «Агробізнес сьогодні».

За його словами перевірки та штрафи, в першу чергу, прийшли до тих, хто оформив ліцензію і намагався відповідати чинному законодавству, тоді як ті, хто таку ліцензію не оформив чи займається скупкою та продажем краденого дизпалива, жодних штрафів не отримали.

Читайте також: Українські фермери можуть заробити на вирощуванні смородини заради бруньок

За словами Руслана, до цього моменту, він пропагував виходити з тіні і працювати винятково за білими схемами, однак ця ситуація примушує його та багатьох інших фермерів задуматися над тим, чи варто це робити.

Так за словами фермера, за чинної ситуації жодне фермерське господарство не зможе вести облік пального за тими стандартами, які вимагає податкова. Більше того, за ті рази, коли фермер заправляв власним паливом шкільні автобуси чи транспорт добробатів та самооборони він нестиме відповідальність, а це аж ніяк не спонукає його до таких дій.

Нагадаємо, що під тиском фермерського руху в парламенті Зареєстровано законопроєкт про скасування ліцензій на зберігання пального для аграріїв

 

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38547
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27381
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14321
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.