Компанія Corteva Agriscience у другому кварталі 2024 року збільшила органічний продаж насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® на 20 та 9% відповідно, як порівняти з тогорічним аналогічним періодом.

Про це повідомили керівники бізнесу Corteva Agriscience в Україні на засіданні Медіа Клубу в київському офісі, — передає «Агробізнес Сьогодні».

Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія Corteva зберігає темпи розвитку бізнесу в Україні й пропонує агровиробникам інноваційні рішення, які дозволяють їм отримувати ефективні врожаї в умовах повномасштабної війни.

Зокрема, 2023/24 маркетингового року Corteva підтвердила своє лідерство на ринку насіння кукурудзи, за даними внутрішньої аналітики компанії. У другому кварталі 2024 року компанія збільшила органічні продажі насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® на 20 та 9% відповідно, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Органічні продажі засобів захисту рослин у другому кварталі 2024 року щодо другого кварталу 2023 року зросли на 71%. Глобальні органічні продажі й операційна EBITDA Corteva зросли за другий квартал 2024 року на 2%, до 6,2 млрд доларів США, та на 8%, до 1,9 млрд доларів США, відповідно рік до року.

Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні

«Corteva працює пліч-о-пліч із фермерами, розуміє складне становище, у якому вони опинилися внаслідок війни, і постійно шукає можливості підтримати їх у складні воєнні часи та допомогти забезпечувати економіку України й продовольчу безпеку світу. Упродовж сезону 2023/24 року Corteva була партнером програм Фонду Говарда Г. Баффета та Продовольчої й сільськогосподарської організації ООН (ФАО), щоб допомогти фермерам провести осінню та весняну посівні кампанії. Спільно з фінансовими установами пропонуємо інструменти, що надають спеціальні умови кредитування або дотування, даючи доступ до ресурсів, які є головними для збереження прибутковості бізнесу, активно працюємо з виробниками прифронтових територій Сумщини, Запоріжжя, Донецької області, Херсонщини й ін. Corteva Agriscience не забуває підтримувати й соціальну складову. Компанія запустила проєкт аналізу ґрунтів на вміст важких металів в областях, де відбувалися бойові дії. Також долучилася до допомоги дітям, які постраждали внаслідок обстрілу лікарні Охматдит, і передала 2 млн гривень», — розповів керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

_______________________

Ефективність виробництва насіння кукурудзи в Україні є однією з найкращих у межах Corteva серед інших країн

_______________________

Компанія підтверджує своє лідерство на ринку насіння кукурудзи. Яке, зокрема, Corteva вирощує на 3,5 тис. гектарів у різних регіонах із доробкою в Полтавській області, де розташовано виробництво. Упродовж сезону 2023/24 року з виробничого насіннєвого комплексу було відвантажено практично 400 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи бренду Pioneer®. Corteva експортує насіння в Угорщину, Румунію, Польщу, Австрію, а також Казахстан, Узбекистан, Грузію. Надалі керівництво компанії планує збільшувати експорт насіння, оскільки ефективність його виробництва в Україні є однією з найкращих у межах Corteva серед інших країн.

Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні

Як зазначила керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні Олександра Бєлаш, війна й далі змінює аграрний ринок. Хоча загальні посівні площі в сезоні 2023/24 — на рівні попереднього, спостерігається перерозподілення площ між культурами. Зокрема, на 6% зменшилися площі під зерновими через зниження цін на готову продукцію і, відповідно, низьку прибутковість вирощування. І, навпаки, через підвищення цін на готову продукцію збільшились площі під олійними — під соняшником — на 2%, соєю — на 11%, а також прогнозується збільшення площ під озимим ріпаком під урожай 2025 року.

_______________________

У 2024–2025 рр. асортимент насіння кукурудзи налічуватиме 44 гібриди у всіх групах стиглості, а соняшнику — 31 гібрид для різних технологій вирощування

_______________________

«Щоб забезпечити клієнтів якісним насінням і засобами захисту, Corteva постійно удосконалює лінійку продуктів, яку пропонує українським сільгоспвиробникам. У 2024–2025 роках асортимент насіння кукурудзи налічуватиме 44 гібриди у всіх групах стиглості, залежно від потреб аграрія, а соняшнику — 31 гібрид для різних технологій вирощування. Плануємо вихід новинок засобів захисту рослин, які допоможуть клієнтам збільшувати ефективність господарювання. Corteva розширює портфель біологічних продуктів. Серед таких препарат продукту Блу™ N на основі бактерії, що допомагає перетворювати атмосферний азот із повітря й надавати його рослині. Наступного сезону запропонуємо регулятор росту Stimulate Yield Enhancer, який створено на основі трьох основних речовин в оптимальному співвідношенні для росту і розвитку рослин», — повідомила Олександра Бєлаш.

Сергій Макуха, голова ФГ «Інтер-Агро-База»

Важливою умовою отримання високих урожаїв за умови оптимального використання ресурсів є якраз використання сучасних гібридів і передових засобів захисту рослин.

«Якщо оцінювати польовий сезон 2023/24 року, то кліматичні зміни загострили проблеми захисту від шкідників і хвороб. І можна з упевненістю сказати, що цей рік є роком професійних фермерів, адже хороші результати спостерігаються переважно на полях, де висіяли сучасні гібриди й сорти, не економили на захисті й ураховували потребу рослин у живленні, а також дотримувалися елементарних правил ротації культур у сівозміні. Наші дослідження доводять, що застосування інноваційних традиційних засобів захисту дозволяє покращити результати з поля за тих самих або менших витрат, а інноваційні біологічні продукти дозволяють зменшити стрес, що рослини переживають за зміни кліматичних умов, і покращити їх живлення», — констатував Сергій Резніченко, керівник з агрономії та розвитку технологій Corteva Agriscience в Україні.

Сергій Резніченко, керівник з агрономії та розвитку технологій Corteva Agriscience в Україні

Він також розповів, що цьогоріч компанія запустила проєкт аналізу ґрунтів на полях, де відбувалися бойові дії чи були «прильоти». Зразки ґрунту відправлятимуть в італійську лабораторію компанії Corteva. Проєкт поки що доступний тільки в Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській і Миколаївській областях.

«Господарства самі відбиратимуть не менше як 10 зразків ґрунту в різних точках поля. Уже розробили застосунок, за допомогою якого вони зможуть зафіксувати QR-код на кожному зразку, який прив’язано до конкретної точки поля, де відібрали зразок. Це дозволяє нам потім побудувати карту забруднення і на її основі дійти висновку: чи все поле забруднено, чи тільки частина, або взагалі там немає небезпечних важких металів. Фермерські господарства передають відібрані зразки компанії, а представники Corteva відправляють їх в Італію. Усе відбувається за наш рахунок. В Італії аналізуємо ці зразки, готуємо звіт і ділимося результатами з фермерами», — повідомив Сергій Резніченко.

Попри труднощі воєнного часу, українські агровиробники інвестують у передове насіння й засоби захисту та шукають шляхи отримання ефективних результатів. До таких належить голова ФГ «Інтер-Агро-База» Сергій Макуха, який узяв участь у засіданні Медіа Клубу.

«Наша компанія працює в прифронтовій зоні й постраждала від дій окупантів. Але ми працюємо, розвиваємо бізнес і переконані — війна не є приводом відмовлятися від збалансованого й орієнтованого на інновації підходу до польових робіт. Працюючи разом із Corteva, маючи можливість постійно консультуватися з командою фахівців, ми впроваджуємо у себе нові підходи й використовуємо сучасні ЗЗР та насіння бренду Pioneer®. І результати не підводять — 2023 року ми суттєво збільшили врожайність кукурудзи з 8 до майже 12 т/га», — поділився досвідом фермер Сергій Макуха.

Агровиробник наголосив, що аграрний бізнес має й далі працювати максимально ефективно, оновлювати виробництво й розвивати переробку, адже саме від його зусиль залежить продовольча безпека країни.

Підготувала Тетяна Ковальчук

Ідеальне внесення міндобрив із причіпним...

Компанія AMAZONE представляє унікальний професійний розподільник гранульованих добрив з об’ємом...

Український тваринницький саміт: трансформуємо...

11 жовтня 2024 року у Києві відбувся UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, організований компанією...

Переваги осінньої обробки гербіцидами озимих...

Затяжні теплі осені вже стали звичною прикметою аграрного сезону в Україні. Позитивні температури...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

45109
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30858
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

17181
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.