Попри всі негативні чинники сьогодення, кукурудза була та є одним із лідерів сівозміни на українських полях. Від успішного вирощування цієї культури багато в чому залежить безнапасний фінансовий стан господарства. А про саму кукурудзу варто потурбуватися задовго до її сівби. Зокрема, це стосується завчасного захисту від такої серйозної мікроскопічної загрози, як нематода

Очевидно, що захист цієї стратегічної для українських ланів культури починається далеко не навесні. І плануючи посіви на наступний рік, слід звернути пильну увагу на можливі проблеми, на які можуть чекати паростки кукурудзи з початком сезону. Зокрема, це така багатьма недооцінена загроза, як нематоди. Адже мікроскопічні паразити здатні завдати суттєвої шкоди очікуваним урожаям.

Неочевидна загроза. Нематоди є активними, високоадаптивними організмами подовженої форми, що живуть на вологих поверхнях або в рідких середовищах, зокрема в тонких шарах води всередині ґрунту і вологих тканинах всередині інших організмів. Наразі ідентифіковано лише 20 000 видів паразитів, але вчені гадають, що фактично їх кількість може становити до 1 млн. У результаті еволюції з’явилося багато видів нематод, які є шкідливими паразитами рослин і тварин, відповідальні за значні економічні втрати в рослинництві та тваринництві, а також за поширеність деяких хвороб людини.

Щодо рослинництва, то нематоди стали серйозною групою шкідників, збитки від яких оцінюють у 10–15% світового виробництва сільгоспкультур. Щорічно нематоди атакують кукурудзу, сою, бавовник, бобові та овочі, а також багаторічні культури (цукрова тростина, кавові дерева, банани, цитрусові тощо).

До 20–30% урожаю. На кукурудзі паразитують понад 50 видів нематод, які уражають кореневу систему та конкурують за поживні речовини з культурою, пригнічуючи її розвиток. У деяких джерелах наголошують, що найбільшу загрозу для кукурудзи становлять такі види, як Pratylenchus, Ditylenchus, Paratylenchus, Tylenchulus, Heterodera та Meloidogyne. Особливо небезпечні вони на перших, найуразливіших етапах росту.

________________________

Визначити наявність нематодного ураження може тільки відповідний лабораторний аналіз. Відтак часто шкоду, завдану паразитами, залічують до інших чинників

________________________

Додає труднощів і той факт, що визначити наявність нематодного ураження може тільки відповідний лабораторний аналіз. Відтак часто шкоду, завдану паразитами, залічують до інших чинників — стресових впливів (дія високих і низьких температур, фітотоксична дія гербіцидів), дефіциту живлення, ураження хворобами тощо. А втрати врожаю можуть доходити до 30% і більше.

Потенціал поширення. Значному поширенню паразитів сприяє низка чинників, серед яких зазначають надміру інтенсивний обробіток ґрунту, недотримання науково обґрунтованих сівозмін, використання сортів і гібридів без генетичної стійкості до нематод тощо. Що важливо: шкідливі види нематод невибагливі до ґрунтових умов, і практично кожне поле раніше чи пізніше може бути інфіковане паразитами.

Тож для контролю цієї загрози потрібно запроваджувати інтегровані інструменти, серед яких — генетична стійкість культур, дотримання відповідної сівозміни (використання культур, які не є господарями нематод), хімічні та біологічні нематоциди. Проте, скажімо, навіть класична, науково обґрунтована сівозміна тут особливо не зарадить, якщо врахувати ту велику кількість культур, що можуть бути носіями паразитів.

Труднощі хімічного конт­ролю. Якщо зважати на сучасні реалії, то комплексна обробка насіння, до якої входить нематоцидна складова, — це економічно найоптимальніший і найефективніший спосіб боротьби з паразитами. Однак питання ще й у тому, що існує дуже невеликий перелік хімічних сполук, доступних для ефективного контролю нематод.

Як правило, хімічні нематоциди є високотоксичними сполуками, тож їх застосування обмежується. Скажімо, застосування ґрунтового фуміганту метилброміду, який ефективно використовували для зниження зараження нематодами низки культур, обмежує Монреальський Протокол ООН як речовини, що руйнує озоновий шар. Застосування продуктів на основі 1,3-дихлорпропену підлягає жорсткому регулюванню через їх токсикологічні характеристики. Нематоциди на основі фосфорорганічних сполук і карбаматів теж під регуляторним тиском, зокрема скорочується застосування фенаміфосу, тербуфосу, кадусафосу тощо.

Тому нині серйозна ставка — на біологічні препарати чи комбіновані продукти з біологічною складовою. До 2026 року ринок біологічних препаратів за прогнозами досягне 18,5 млрд доларів. І біонематициди стануть сегментом біологічних препаратів, що найшвидше зростає.

Нова ера захисту. На українському ринку вже існують рішення для захисту кукурудзи від нематодного ураження. Зокрема, захист від нематод передбачає преміальна технологія обробки насіння LumiGEN®. Вона покликана надати комплексний захист від хвороб і шкідників, до якого за потреби входить додаткове нанесення мікродобрив з біостимулятором. Інсектицидний компонент технології LumiGEN® містить штам бактерій Bacillus firmus, які захищають сходи від інфікування патогенними нематодами протягом 60 днів.

Зазначається, що технологія обробки насіння LumiGEN® постійно адаптується під нові виклики, які постають перед господарниками. Так, 2023 року до неї входили:

• сучасні системні інсектицидні рішення, що високоякісно захищають рослину і сходи від комплексу ґрунтових шкідників;
• промислова обробка зі спеціально вивіреним порядком і часовими інтервалами процесів для оптимальної взаємодії між усіма елементами;
• удосконалена система забарвлення та нанесення компонентів на основі поверхнево-активних піноутворювачів;
• новий біостимулянт із класу лігногуматів із комплексом мікро- та макроелементів для забезпечення швидкого старту навіть у стресових умовах (Лумідапт Кельта™);
• комплексний захист від хвороб, що містить нові фунгіциди, зокрема Луміфлекс® для кукурудзи, створений на основі інноваційної молекули Зорвек®;
• спеціальні нематоцидні компоненти, що створюють бар’єр для запобігання пошкодження патогенними нематодами.

Нематоди, гру закінчено! Також на ринку є відомий протруйник із біологічною складовою для боротьби з нематодами Пончо® Вотіво. Продукт містить дві складові: клотіанідин та вже згадуваний штам Bacillus firmus.

• Клотіанідин, що наалежить до хімічного класу неонікотиноїдів, є активним як до ґрунтових, так і до листкових шкідників. Він може діяти в ґрунті, але також активно поглинається корінням і системно працює в інших тканинах рослини.
• Штам природних бактерій Bacillus firmus — друга складова препарату. Бактерії створюють захисний шар у вигляді живого бар’єра, що росте разом із коренем. Таким чином, нематоди втрачають можливість контактувати з корінням, а пригнічення росту рослини не відбувається. Захисний ефект дії засобу триває до 60 днів. Коріння рослини захищене від другої генерації паразитів.

Серед переваг препарату називають відсутність проявів фітотоксичності або негативного впливу на схожість навіть за тривалого зберігання обробленого насіння. Зазначається, що застосування Пончо® Вотіво призводить до збільшення обсягу кореневої системи, що сприяє покращеному розвитку культури та формуванню вищого врожаю, стійкості до впливу негативних чинників під час вегетації. Препарат також забезпечує захист проти кукурудзяного жука та дротяника, поліпшений контроль личинок, блішок та інших шкідників на початку сезону.

Іван Кандул

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40816
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28762
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15459
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.