Планувати збирання ріпаку слід дуже ретельно, адже ця культура у переважній більшості випадків характеризується тривалим розтягнутим у часі періодом цвітіння, коли рослини розвиваються нерівномірно – до 20-25 днів.

Відповідно, дозрівання насіння відбувається також неоднаково як на різних рослинах, так і на верхніх та нижніх ярусах однієї рослини. Визначити оптимальний період збирання врожаю досить непросто.

У жодному разі не можна орієнтуватися на дозрівання винятково верхніх стручків, оскільки такий підхід є хибним. Лише тоді коли стручки дозрівають по всій висоті рослини, настає час збирання. В такому разі насінини набувають цілковито чорного забарвлення, а не коричнюватого. При дотику до рослин стручки шелестять, а насінини неможливо без зусиль розчавити просто пальцями.

При цьому оптимальна збиральна вологість насіння цієї культури повинна дорівнювати 12-13%.

Якщо стан посівів на полі відповідає описаним вище критеріям, можна розпочинати збирання врожаю, при цьому не гаючи ані хвилини.

Після дозрівання ріпаку зібрати його треба дуже швидко. Запізнення хоча б на день призводити до значного осипання насіння. Річ у тім, що, досягнувши повної стиглості, стручки цієї культури стають надзвичайно «ніжними», відразу ж лускаючи при дотику до них.

_________________

Насіння ріпаку на середніх та нижніх ярусах рослини є більш виповненим та якісним, тому неправильне налаштування жатки спричинить надзвичайно високі втрати врожаю

_________________

До того ж, висота рослин ріпаку може сягати 250 см. Відповідно, за умови їх збирання звичайною зерновою жаткою чи пристосуванням для ріпаку із недосконалою конструкцією, спричинятиме буквально відкидання стебел від шнеку та значні втрати насіння. Це зумовлює підвищені вимоги до налаштування висоти зрізу жатки – не нижче 2-3 см від розташування нижнього ярусу стручків.

Слід також взяти до уваги, що насіння ріпаку на середніх та нижніх ярусах рослини є більш виповненим та якісним, тому неправильне налаштування жатки спричинить надзвичайно високі втрати врожаю.

Також гнучкі, а тим більше вологі стебла ріпаку, можуть постійно забивати шнек так званої універсальної жатки. Вологі частини стебел суттєво знижують пропускну здатність комбайна, прилипають до молотильного апарату і засмічують зібране насіння, в тому числі підвищуючи його вологість. Це зумовляє зростання витрат на логістику та післязбиральну доробку насіння. Тому збиральна конструкція повинна передбачати якісне миттєве подрібнення стебел.

Завчасний початок збирання ріпаку, не дочекавшись повної стиглості стручків, спричиняє ризик істотних втрат насіння – до 5 ц/га. При цьому вміст олії у ньому може бути відчутно нижчим. До того ж, як вже зазначалося, занадто ранній термін збирання ускладнює обмолочування маси. Слід згадати і про те, що, на відміну від зернових культур, ріпак добре обмолочується і вночі, що дає змогу практично цілодобово провадити збирання цієї культури.

Звичайні зернові жатки погано підходять для ефективного збирання врожаю ріпаку. Їхня конструкція передбачає, зазвичай, встановлення пасивних бічних розподілювачів, що негативно впливає на кількість зібраного ріпаку та короткий лоток столу. Устаткування такого типу не підходить для збору ріпаку.

Саме тому найбільш раціональним підходом є застосування спеціальних пристроїв для ріпаку із використанням подовженого ріжучого апарату – так званого ріпакового столу. При цьому подовження може сягати до 100 см і більше. Додаткове оснащення жатки комбайна передбачає встановлення розподілювача або бічних ножів. В такому разі насінини, вилітаючи зі стручків, потрапляють в жатку, а не на землю.

Стебла ріпаку розподіляються вертикальними ножами на смужки, які зрізають горизонтальні ножі. Відповідно, стебла розподіляються на фрагменти приблизно однакового розміру. Далі мотовило пересуває стебла до шнеку, який подає їх до бітера і молотарки комбайна.

На жаль, далеко не у всіх господарствах використовуються пристосування для збирання ріпаку, навіть за наявності негативного досвіду у цьому плані. Це, до речі, стосується і соняшнику, який також потрібно збирати за допомогою спеціальних жаток.

Елементарне порівняння збирання ріпаку звичайною жаткою та із використанням ріпакового столу дає вельми промовисті результати – до 30% додатково зібраного насіння. Як би там не було, а 10-15% - це нормальний показник. За розрахунками різних виробників ріпакових столів, ці пристрої окуповують свою вартість буквально на 50-100 гектарах зібраних площ.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28226
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.