Сьогодні кава має безліч ритуалів свого споживання. Так само як і існує сотні рецептів, як приготувати каву. Для українців кава особливо близький напій, адже саме завдяки нашому співвітчизнику Кульчицьокому вона потрапила на столи європейських кав’ярень. Тай коли Кульчицький відкривав першу кав’ярню у Відні в Кам’янці-Подільському вже було 10 кав’ярень, де варили каву.

Однак, якщо більшість людей п’є каву із мелених зерен, хочу поділитися рецептом кави із цілих зерен, ка особисто мені приходиться до смаку.

Для приготування кави я використовую кавовізерна придбані на сайті https://www.coffeemarket.dp.ua/kofe-v-zernakh/ , а от як її варити читайте далі.

Навіщо варити каву з цілих зерен?

Перше, чому я вирішив варити каву із цілих зерен – це бажання отримати новий смак. Друге – це ет, що так моя кава зовсім не контактує з металом, а відповідно рівень окислення мінімальний, що позитивно впливає і на смак і на якість. І останнє – коли я вигадав собі цю справу, то у мене не було під рукою кавомелки, яка б могла допомогти мені подрібнити зерна. Однак зараз кава приготовлена із цілих кавових бобів мій улюблений напій.

Що потрібно для приготування кави з цілих бобів

Для приготування кави за таким способом вам знадобиться більше часу і більше підручних інструменів.

Спочатку я перевірив, чи є у мене всі необхідні матеріали:

  • окріп
  • маленька каструля
  • ложка
  • гуртка
  • ситечко
  • кава в зернах

Як зварити каву з цілих зерен

Кожного ранку я починаю свій ритуал кавоварення, який складається з кількох етапів.

Крок 1. Виміряйте кількість бобів

Тут кожен сам собі порадник, каву якої міцності він любить.

Крок 2: Долийте гарячу воду

Я наповнюю свою банку приблизно на три чверті гарячою водою, щойно вона закипіла.

Крок 3: Занурте банку в киплячу воду

Я ставлю банку в каструлю і наповнюю каструлю водою так, щоб рівень води в каструлі відповідав рівню води в моїй банці.

Крок 4: Тушкуйте протягом години, періодично помішуючи

Поставте каву у свою парову баню – просто занурте її у каструлю з водою, що стоїть на вогні. Найдовший процес, адже може зайняти до 1 години приготування.

Крок 5: Процідіть і насолоджуйтеся

Після того, як кава приготується її треба процідити і вже можна насолоджуватися смаком, зазвичай у мене виходить дуже міцна кава, тому я її, здебільшого, розводжу водою.

 

Віталій Ільченко: «Українські компанії повинні...

В Ukravit не чекають на закінчення війни, а фокусуються на роботі, щоб розвиватися й фінансово...

Заробити на сушарці

Наявність ефективного зерносушильного комплексу в господарстві дає змогу не лише суттєво заощадити...

Галина Борачок: «Для Аграрного сектору пріоритет...

Як перетворити філію заводу профнастилу й сандвіч-панелей на надійного партнера агронапряму й...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

43240
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30139
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

16635
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.