Ставши частиною AMAZONE Groupe, компанія SCHMOTZER Hacktechnik продовжила роботу з оптимізації обладнання для механічного контролю бур'янів. Так, майже 100-річний досвід у поєднанні з інноваційними та гнучкими рішеннями дали змогу SCHMOTZER створити революційну серію культиваторів Venterra 2K.

Культиватори серії Venterra 2K спеціально розроблені для забезпечення високої продуктивності та великого покриття площі при гнучкості часу роботи.

Особливостями Venterra 2K є:

• максимальний кліренс;
• міцна конструкція рами;
• максимальна висота підйому за допомогою SC;
• надзвичайно компактна та легка конструкція.

Поєднання найвищого кліренсу із максимальною висотою підйому паралелограмів майже до 50 см відкриває нові можливості для механічної боротьби з бур’янами, навіть, на дуже пізніх стадіях росту. Таким чином, стає можливою культивація сільськогосподарських рослин висотою пів метра без їхнього пошкодження. А функція SectionControl дає змогу це робити навіть у крайніх точках клиноподібних ділянок.

3 1 edited

Керування Venterra 2K здійснюється по рядах через систему камер, що гарантує постійно точне наведення, навіть при дуже високій робочій швидкості. А посилена конструкція паралелограма та монтажної рами витримують максимальні навантаження.

Усі вдосконалення у поєднанні з незмінною високою якістю роботи і функціональністю визначають нові стандарти міжрядного обробітку:

• Завдяки компактній та легкій конструкції культиватора, ґрунт не ущільнюється, відтак не втрачається врожайність.
• Паралельна рама перемикання забезпечує точність роботи на схилах без необхідності зміщення трактора.
• Обсяг роботи із заміни пластин сошника скорочується до декількох хвилин за допомогою системи швидкої зміни RAPIDO.
• Причіпні елементи встановлені на окремому паралелограмі з окремим направляючим глибини і дають змогу безпосередньо пристосовувати роботу до будь-якого ґрунту.
• Підшипники на паралелограмах не потребують технічного обслуговування.

Усі переваги роблять Venterra 2K флагманом нових стандартів міжрядного обробітку.

Серія Venterra 2K нових культиваторів SCHMOTZER буде доступна у різних версіях: з робочою шириною від 4,5 до 6,75 м для роботи в міжрядді 45, 50 та 75 см у поєднанні з паралелограмом типу KPP-L та SectionControl, або KPP-M із функцією SectionControl або без неї.

3 1 edited

Довідково: компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на дев'яти різних виробничих майданчиках в Німеччині, Франції, Росії та Угорщині з загальною кількістю співробітників близько 1.900 чоловік. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40818
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28764
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15461
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.