EVERLAST — провідний український виробник автопаливозаправників (АПЗ), причепів та напівпричепів для транспортування азотних та органічних добрив, нафтопродуктів, хімії та харчової продукції — презентував на AGRITECHNICA 2025 сучасну дорожню цистерну для органічних добрив. Компанія активно виходить на європейський ринок, де вже працює у Франції, Бельгії, Чехії, Словаччині, Фінляндії та Італії, і продовжує розвивати новий сегмент, зокрема готуючи модульну лінійку та польові цистерни

EVERLAST на AGRITECHNICA 2025: український виробник автоцистерн презентував інноваційну модель для органічних добрив

Найбільша світова виставка сільськогосподарської техніки AGRITECHNICA 2025 у Ганновері стала місцем, де українська інженерія гучно заявила про себе. Компанія EVERLAST, провідний виробник автоцистерн і напівпричепів номер один в Україні, представила на національному стенді свою спеціалізовану дорожню цистерну для органічних добрив — продукт, створений відповідно до потреб європейського ринку.

Попри те, що подібна модель виставляється компанією вже вдруге, директор Дмитро Коваленко наголошує: це не просто повтор, а демонстрація еволюції. «Ми два роки тому привезли нашу цистерну. Взагалі це було вперше, що ми спроектували та зробили напівпричіп для органічних добрив», — згадує топменеджер. За цей час EVERLAST адаптував і вдосконалив конструкцію, врахувавши вимоги нових ринків та специфіку великої логістики органічних добрив у Європі.

Продукт, створений для Європи: логістика на довгі дистанції та потреби біогазових станцій, або для використання з AgroTruck

Представлена модель — це дорожня, а не тракторна цистерна, тобто рішення для аграріїв, які перевозять органічні добрива на великі відстані: від лагун до полів або до біогазових комплексів, що активно розвиваються в Європі.

Дмитро Коваленко, директор компанії EVERLAST

«Ці цистерни використовуються для логістики на великій відстані. Якщо лагуна розташована на значній відстані від поля, це оптимальне рішення для організації логістики. А ще в нас є off-road версія на широких шинах, яка чіпляється за AgroTruck. Це тягач 4х4 на широких шинах, який може заїжджати на поле. Експлуатація такого тягача замість трактора значно дешевша», — пояснює пан Коваленко. За його словами, ринок органічних добрив у Європі значно масштабніший, ніж в Україні. «У нас тваринництво мале, а поля великі. В Європі навпаки: поля маленькі, а органіки дуже багато. Тому тут два павільйони тільки з цистернами», — зазначає директор.

Це і стало причиною рішення EVERLAST зайти в новий сегмент, створивши продукт, який в Україні ще навіть не продається. «Поки що в Україні продажів немає. Ця модель спроектована саме для європейського ринку», — додає Дмитро Коваленко.

20 років досвіду та довіра ринку: бензовози, газовози, цистерни КАС і паливозаправники

Хоча сегмент органічних добрив для Everlast поки що новий, компанія має величезний досвід у виробництві автоцистерн іншого призначення. «Наша компанія 20 років робить цистерни — і лише цистерни. Це наша спеціалізація», — підкреслює Коваленко.

В Україні бренд EVERLAST добре відомий завдяки паливозаправникам (АПЗ), бензовозам, харчовим та хімічним цистернам.

«Будь-яка мережа АЗС в Україні використовує наші бензовози та газовози», — додає директор.

Окремим напрямом були також цистерни для безводного аміаку — обсяг яких після початку війни суттєво зменшився через зупинку азотних заводів. Натомість стабільно зростає попит на цистерни для КАС (карбамідно-аміачної суміші), які EVERLAST активно виготовляє.

У сегменті органічних добрив компанія вже робить перші кроки в тракторних моделях: «Ми зробили два зразки, вони зараз проходять сертифікацію. Спочатку протестуємо все в Європі — побачимо, що працює, а що ні, і вже після цього впровадимо в Україні», — пояснює Дмитро Коваленко.

«Натомість в Україні дуже активно продаємо автопаливозаправники. Зараз агрохолдинги позбавляються старих Газонів та Камазів, оскільки чим далі, тим важче їх обслуговувати, а також замовляють АПЗ на європейських шасі. EVERLAST є офіційним забудовником шасі всіх європейських виробників».

Експорт у майже всю Європу та виклики нового ринку

На виставці до стенду EVERLAST протягом перших двох днів постійно підходили відвідувачі.

«Люди підходять, цікавляться. Країни різні: Франція, Бельгія, Чехія, Словаччина, Італія та навіть Ірландія. Майже вся Європа купує сьогодні ці цистерни», — розповідає директор.

Але вихід на європейський ринок має свої особливості. «Ринок Європи доволі консервативний. Для них ми ноунейм, ще й з України, де зараз війна, то ж продавати техніку в Європі поки що складно. Компанії бояться заплатити гроші, а потім чекати три місяці, чи взагалі будемо ми завтра, чи не будемо. Тому в Європі ми ставимо наші напівпричепи на майданчики до дилерів. Кліент має можливість переконатися, що наша техніка якісна, та одразу її забрати», — говорить відверто Дмитро Коваленко.

«В Україні, де нас знають, EVERLAST не виробляє продукцію «в склад», а працює тільки під конкретне замовлення. Українські клієнти мають дуже різні потреби, і ми завжди йдемо їм на-зустріч». Ключові фактори, які дозволяють завойовувати довіру — це стабільна якість і реальні результати.

«Секрет простий: зробити якісну техніку, продати, а потім отримати хороші відгуки. Тільки так можна зайти на світовий ринок», — підкреслює очільник компанії.

Що EVERLAST привезе на наступну AGRITECHNICA

Компанія вже планує свою наступну презентацію у Ганновері. «Ми точно привеземо через два роки нашу польову нержавіючу цистерну і зробимо цистерну з маніпулятором — це кран, який сам забирає продукт із лагуни. Водій навіть не виходить із тягача», — говорить Коваленко.

Ця опція особливо цікава для фермерів, які працюють у чистих умовах та хочуть автоматизувати процеси. «Під’їхав, опустив маніпулятор, цистерна заповнилась — і поїхав. Процес відбувається в повністю автоматизованому режимі без безпосереднього контакту оператора з продуктом», — зазначає директор.

Опція буде недешевою, приблизно +15 тис. євро, але європейський ринок, за словами керівника, готовий до таких інвестицій, якщо вони виправдовують себе ефективністю і безпекою.

EVERLAST: наступний крок

Участь EVERLAST у AGRITECHNICA 2025 стала для компанії черговим підтвердженням того, що українська інженерія конкурентна на європейському ринку. Завдяки 20-річному досвіду у виробництві автоцистерн, високим стандартам якості та продуманій продуктовій стратегії EVERLAST упевнено вибудовує присутність у новому для себе сегменті — логістики органічних добрив.

І хоча ринок ЄС консервативний, а шлях до довіри непростий, компанія вже демонструє стабільний прогрес і планує суттєве розширення лінійки спеціалізованих цистерн.

«Компанія бачить значний потенціал цього ринку та планує поступово нарощувати присутність у Європі», — резюмує Дмитро Коваленко.

EVERLAST на AGRITECHNICA 2025: українські...

EVERLAST — провідний український виробник автопаливозаправників (АПЗ), причепів та напівпричепів...

Передпосівний обробіток грунту: агрегати і...

Сьогодні український фермер змушений особливо ретельно ставитися до вибору сільгосптехніки....

Merlo: італійська інженерія, що підкорила...

Сторічна історія родини Мерло, сучасні технології та живі враження українських фермерів про бренд,...

АгроТренди

Вихід українського агробізнесу та фермерства на світові ринки разом з Alibaba.com та ESS

1826
Українські виробники агропродукції та фермери отримали потужний інструмент для масштабування свого бізнесу — міжнародну торгову платформу Alibaba.com , якою щодня користуються понад 40 мільйонів...

Чорний горіх: види та технологія вирощування

61978
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

39395
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.