MASCHIO GASPARDO — провідний італійський виробник сільськогосподарської техніки за 60 років пройшов шлях масштабування з маленького сімейного бізнесу до світового лідера широкого спектра сільськогосподарської техніки від обробітку до сівби, позиціонуючись сьогодні як FULL LINER як для малих і середніх, так і для великих господарств, де є потреба точного землеробства в поєднанні з високою продуктивністю в умовах сучасних погодних умов. Таке унікальне поєднання можливе, коли маєш за плечима великий виробничий досвід з інноваційним підходом і високими вимогами до якості продукції. Компанія впроваджує передові технології та найсучасніше обладнання, інвестуючи щороку в розвиток і оновлення модельного ряду

Сьогодні Україна — провідний ринок для оновленої лінійки широкозахватних агрегатів.

Олена Богачева,генеральна директорка компанії «Маскіо Гаспардо Україна»

Представництво ТОВ «Маскіо-Гаспардо Україна» вже 18 років забезпечує партнерів і клієнтів упевненістю у якості підтримки технікою, сервісом та запасними частинами, маючи власну команду спеціалістів, склад техніки й запасних частин в Україні.

У березні 2022 року мав бути затверджений інвестиційний план розбудови в Україні власного представницького центру з локальним R&D офісом — повномасштабна війна внесла свої корективи, але ТОВ «Маскіо-Гаспардо Україна» незмінно налаштована відновити цей проєкт вже створивши в Україні справжній полігон для нових моделей Групи компаній. Компанії творять люди, а самі україніці краще за інших навчились відбудовувати й відновлювати масштаби, зберігаючи безперервність і якість у роботі та послугах.

2023 року на Дні Поля «Агро Вінниця» вперше українським аграріям було представлено 12-рядну швидкісну сівалку Maschio Gaspardo CHRONO 812 під трактори від 290 к. с. з модульною конструкцією рами, яка дозволяє розширити можливі варіанти комплектацій і може бути оснащена системою внесення рідких або гранульованих добрив з баками для насіння на кожній секції або тільки з центральним бункером. Також може бути дообладнана на версію 16 рядів. Ця сівалка швидко набула прихильників у Європі та США і є, без перебільшення, витонченим конструкторським шедевром, який за своєї універсальності поєднує важливі деталі, що досвідчений український аграрій, який зважає на точність і продуктивність у сівбі, обов’язково оцінить у роботі.

Chrono з латини перекладається як час, а час — це гроші. Від звичайного до мінімального обробітку ґрунту, CHRONO розміщує насіння в найкращі умови, сприяючи рівномірному проростанню. Висівний елемент CHRONO характеризується передовими й інноваційними рішеннями, втіленими в сівалках нового покоління. Незалежна пневматична система з лопатевим компресором транспортує насіння від розподільника до борозни, варіюючи потік повітря залежно від різних типів насіння — від найменших, таких як сорго, до складної форми, таких як соняшник.

CHRONO 800 12 170

2024 року на українських теренах уже працювала CHRONO 512 — наступна модель швидкісних сівалок доступна в трансформованому варіанті, що досягається шляхом зміни відстані між висівними елементами, оснащена навісною рамою зі складаними та коливальними крилами, доступна у 8-рядній версії з відстанню 70 см, у 12-рядній версії з відстанню 45 або 50 см.

Розроблена спеціально під потреби українських й американських аграріїв, які збільшили площі посівів ріпаку, зокрема для соняшнику та інших технічних культур на міжряддя 50 успішно відпрацювала на Дніпропетровщині широкозахватна 24 рядна причіпна сівалка точного висіву JULIA IST 24/50 з електропривододом висіваючих апаратів, центральним бункером на добрива 7000 л та насіння 2000 л, для посіву за традиційною, мінімальною технологією обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив, пневмопружинами регулювання тиску секцій.

Остання ж розробка італійських інженерів, яка успішно першою пройшла випробування саме в Україні — по праву очолює список інновацій 2024 року. СHRONO 932 — швидкісна універсальна сівалка точного висіву 32-рядкова на міжряддя 35 см для висіву сої, ріпаку та навіть пшениці, що гідравлічно трансформується в 16-рядкову з міжряддям 70 см для висіву кукурудзи та соняшнику. Оптимальне притискання для рівномірної глибини залягання насіння, точне розкладання, загортання й ущільнення, очищення рядка, можливість унесення рідких стартових добрив, можливість варіативного висіву по рядках із новою системою GENIUS SMART — усе це на швидкості до 15 км за год. Цього року демотур успішно охопив Хмельниччину, Рівненщину та Черкащину, а весною 2025-го демонстрації відбудуться і в інших областях України.

VELOCE TX

Серед агрегатів з обробітку ґрунту в серію вийшла причіпна дискова борона Veloce TX доступна із шириною захвату 8, 10 та 12 метрів, яка призначена для поверхневого обробітку ґрунту, лущення та передпосівного обробітку (на глибину до 14 см) з діаметром диска 560 — завдяки збільшеному куту атаки диска в 17° та вертикального в 7° забезпечується якісне подрібнення й перемішування пожнивних решток. Комплектація дискової борони VELOCE TX передбачає роботу через протокол ISOBUS або через монітор TOUCH 800, що, відповідно, дає змогу керувати в автоматичному режимі або в ручному регулювати кожну складову, в чому вже переконались аграрії Хмельниччини.

Оpera 600

Універсальний зерновий комплекс Оpera 600 з автономною гідравлікою заслужив прихильність Чернівеччини, Рівненщини, Черкащини — 7 операцій за один прохід (вирівнювання, перемішування ґрунту для підготовки посівного ложа, внесення добрив, ущільнення посівного ложа, висів, пресування та загортання) на швидкості 15 км/год та більше.

UNICO MAX

Оновлений модельний ряд плугів відомі українським фермерам як MIRCO та UNICO MAX завдяки високій стійці, надійній, але полегшеній конструкції рами, забезпечують неперевершену оранку в найрізноманітніших умовах з оптимальною витратою пального.

Ну а в умовах дефіциту вологи рятівником у господарствах цього року стали глибокорозпушувачі ARTIGLIO, ATTILA, PINOCCHIO, 2024 року понад 120 одиниць продано в Україні, серед них — тендери в холдинги «Епіцентр» і «МХП».

CAMPO 44

Оновлені комплектаціями та фунціональним дизайном розкидачі мінеральних добрив, овочеві сівалки, обприскувачі, пропашні культиватори, дисколапові агрегати в різних конфігураціях пропонуються дилерською мережею MASCHIO GASPARDO в Україні.

Oтримати кваліфіковані консультації щодо техніки MASCHIO GASPARDO можна в офіційних дилерів: «Агроресурс», «Агростуктура», «Ін Форс Груп», «Нео Агро», «Інтертехінвест», «Мінетех», «Агропроммонтаж», «Агроальянс».

Сорго стає одним із пріоритетних напрямів ЄС в...

Ще донедавна вирощування цього злаку вважали сферою бідних країн Африки й Азії. Проте нині сорго в...

Інструмент для розвитку

Достатність ресурсів є обов’язковою умовою для сталого розвитку аграрних підприємств Історія ТОВ...

Від стерні до сходів — один прохід із BEDNAR...

Які враження у власників дискових лущильників BEDNAR SWIFTERDISC після першого сезону експлуатації...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

56644
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

35680
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

21141
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.