Одні з найпоширеніших на вітчизняному ринку передпосівних агрегатів забезпечують вимоги для якісного обробітку ґрунту

Вибір культиваторів для передпосівних обробітків ґрунту на ринку країни є широким, до того ж особливу увагу привертають моделі закордонного виробництва. Одним із найкращих прикладів є комбінований передпосівний агрегат Wicher від компанії Expom. Цей агрегат доступний у підвісній версії із шириною захвату 2,5 м, 3,0, 4,0 та 4,5 м й у напівпідвісній версії з гідравлічним керуванням шасі завширшки 4,0, 4,5, 5,3 та 5,7 м. Розпушувальні секції оснащено зубами з лемешами завширшки 175 мм, які для підтримання заданих робочих глибин спираються на два струнних вали з діаметрами 335 мм. Третій вал типу Crosskill діаметром 370 мм додатково ущільнює розпушений ґрунт, створюючи оптимальні умови для проростання висіяного насіння.

Агрегат для передпосівного обробітку ґрунту FLEX Mandam пропонує для передпосівних обробітків ґрунту агрегат FLEX, доступний із робочою шириною 3,0, 4,5 та 5,8 м. Цей агрегат оснащено дворядними пружинними зубами з лемешами. Розпушувальна секція агрегата встановлена між переднім струнним валом діаметром 350 мм та заднім валом Crosskill діаметром 400 мм. Є також варіант із трирядними зубами та додатковим простим різаком для зміцнення. Робочі поля агрегата підвішені на незалежних поворотних осях, що дозволяє йому точно повторювати рельєф поля і забезпечувати стабільну робочу глибину. Модель із шириною захвату 3,0 м важить 1160 кг і потребує для ефективної роботи трактора з потужністю 110 к. с. Водночас більший агрегат із шириною 5,8 м має масу 3100 кг і вимагає трактор із потужністю не меншою за 210 к. с.

____________________

Серед основних вимог до комбінованих передпосівних агрегатів, які застосовують для підготовки ґрунту під сівбу сільськогосподарських культур, є забезпечення неглибокої й однорідної робочої глибини, відповідної глибини висіву

____________________

Передпосівний агрегат Germinator Kongskilde пропонує агрегати Germinator у версіях SP та сучаснішій — Pro. Germinator — ідеальний агрегат для передпосівної підготовки, який оснащено розпушувальною ­секцією з пружинними зубами, що працюють під мінусовим кутом нахилу. Версія Germinator SP містить ряд робочих секцій — струнний вал, коток, п’ять рядів розпушувальних зубів, подвійний струнний вал або їх комбінацію з валом типу Crosskill. Кожна із секцій має 19 зубів на метр робочої ширини, формуючи смуги з інтервалом у 5 см, і притискається до ґрунту гідроциліндром. Гідравлічне регулювання тиску дозволяє точно налаштувати глибину розпушування ґрунту залежно від його типу та потреб культур, що є головним для досягнення однорідної глибини, особливо за поверхневої сівби, наприклад буряків.

Агрегати SP виготовляють у причіпній версії з можливістю обрати моделі з шириною від 3 до 7 м, і вони вимагають трактори потужністю від 85 до 175 к. с.

Передпосівний агрегат SWIFTER. Компанія Bednar пропонує агрегат SWIFTER для однопрохідної передпосівної підготовки ґрунту. Агрегат інтегрує різноманітні робочі елементи, забезпечуючи виконання семи різних операцій. Розпушувальна секція агрегата розташована між двома валами й може бути оснащена однією з трьох типів зубчастих секцій залежно від специфічних цілей підготовки ґрунту. Агрегат доступний у трьох варіантах: як підвісний і як причіпний, із робочою шириною від 3 до 7 м.

Підвісний варіант Swifter SN 3000 із шириною захвату 3 м має масу до 1410 кг й потребує енергозасобу з потужністю мінімум 120 к. с.

Василь Наріз

Впоратися з кукурудзинням!

У Вінницькій області відбулося цікаве імпровізоване змагання трьох моделей плугів найкращих...

У пошуках маржі: шлях українського зерна у 2025...

Українські агровиробники вже четвертий рік працюють в умовах повномасштабної війни. Вони...

Зони продуктивності. Змінні норми висіву

Про сучасні технології точного землеробства, підходи до управління продуктивністю полів та...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

56301
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

35442
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

20948
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.