Власник СФГ «Стецівське» Василь Брусліновський знайшов саме той бренд сільгосптехніки, що забезпечує оптимальне співвідношення «ціна — якість»

Придбати нові трактори та комбайни сьогодні — не просто, беручи до уваги низькі ціни на вирощену сільгосппродукцію й обмежені прибутки українських фермерів. Тому вибір техніки має нині вирішальне значення — кожен аграрій хоче придбати по-справжньому якісні машини та ще й за притомні гроші.

Забігаючи наперед, зазначимо, що власник розташованого на Черкащині СФГ «Стецівське» Василь Брусліновський визначився зі своїм вибором ще кілька років тому і тепер стабільно робить ставку на техніку MASSEY FERGUSON. Адже вона його не підводить і забезпечує найвищі експлуатаційні характеристики разом із високою рентабельністю застосування.

Василь Брусліновський, власник СФГ «Стецівське»

Наше господарство засновано 2000 року. Вирощуємо такі культури, як озима пшениця, кукурудза, соя і соняшник. Раніше був і озимий ріпак, але від нього ми були змушені відмовитися через несприятливі умови для вирощування. По основних культурах маємо показники врожайності, близькі до рекордних по нашому регіону. Так, хоча торік витрачали на технологію по мінімуму, проте отримали по 8 т/га пшениці, 4 — соняшнику та 12 т/га кукурудзи. Є куди рости й розвиватися, — розповідає Василь Володимирович.

У місцевості, де лежать поля СФГ «Стецівське», погодні умови раз по раз приносять фермерам не дуже приємні сюрпризи. Так, навесні протягом півтора-двох місяців може не випасти жодної краплі дощу. Тому величезне значення має своєчасність виконання всіх польових операцій, зокрема, обробітку ґрунту та сівби.

Мусимо застосовувати по-справжньому потужну, надійну та продуктивну техніку, щоб все зробити тоді, коли це потрібно, а не тоді, коли виходить. Починали ми колись звісно ж, із радянських та пострадянських тракторів типу Т-150 та МТЗ. Потім придбали вживаний імпортний трактор, але було зрозуміло, що нормально працювати зможемо, маючи нові трактори. Вибирали довго і ніби вже мали купувати дорогий трактор одного розкрученого світового бренду. Однак я познайомився з менеджером компанії «АМАКО», і той запропонував MASSEY FERGUSON. Я подивився: 240-сильний трактор MASSEY FERGUSON із такими самими характеристиками обходився нам приблизно на 25% дешевше, ніж машина конкурентів! Порозпитував сусідів, знайомих, у кого була техніка цього виробника. Всі кажуть: бери й не роздумуй, це класні та надійні машини! Ось я і купив, і правильно зробив. Першим придбанням був комбайн MF 7370 Beta, а також соняшникові і кукурудзяні жниварки, потім трактор MASSEY FERGUSON MF 6713, після нього FM 5711 і цього року FM 7724. Жодна з машин цього бренду нас ніколи не підводила. І вони як мінімум не гірші, ніж дорожчі трактори іншого виробника, — стверджує Василь Брусліновський.

Не дивно, що у СФГ «Стецівське» слідом за красенем MF 7370 Beta почала з’являтися ще й інша техніка цього бренду.

Ми придбали ще їхні трактори з потужністю двигуна 110 та 130 кінських сил. Розрахували таким чином, щоб за допомогою цих трьох рушіїв повністю закрити всі польові й господарські роботи. Боронування, міжрядний обробіток, внесення гербіцидів, культивація, сівба — все роблять трактори MASSEY FERGUSON, підстраховуючи й доповнюючи один одного. І я вважаю, що це правильно, бо, на мою думку, не можна робити ставку тільки на один, нехай навіть дуже потужний трактор. А так: один — боронує, другий — сіє, третій — підвозить насіння й добрива — все робиться швидко і вчасно. Ми цієї весни буквально за два з половиною дні засіли 350 гектарів і, щиро кажучи, не знаємо вже що робити — маємо вільний час, — пояснює Василь Володимирович.

Фермер зізнається, що купувати нову техніку сьогодні дуже непросто, поготів маючи не більше як 500 гектарів угідь. Однак техніку MASSEY FERGUSON у компанії «АМАКО» вдалося придбати на хороших умовах, зокрема завдяки державному кредитуванню.

Ми всі старі машини спродали й взяли нові MASSEY FERGUSON — окрім трьох тракторів і комбайна, ще й навантажувача. Нову техніку справді економічно вигідно брати, навіть у кредит, — вважає Василь Брусліновський.

Звісна річ, що і комбайн у своє господарство власник СФГ «Стецівське» обирав із пропозицій «АМАКО». І знову ж таки зробив надзвичайно вдалий вибір на користь перевіреного і безвідмовного MF 7370 Beta. Про цей надійний комбайн із високою якістю збирання на ринку України вже ходять легенди, і в господарстві Василя Брусліновського Beta закономірно підтвердила свою відмінну репутацію.

Нам цей комбайн дуже допоміг, зокрема, і тому, що збирає зерно практично без просипання та з мінімальними втратами Тобто менше падалиці, менше проблем і витрат із гербіцидним захистом. Ви мене ніколи не переконаєте, що якийсь інший комбайн кращий за MF 7370 Beta. Ми не лише за його допомогою вчасно і повністю збираємо врожай, а ще й допомагаємо сусідам. Це справді відмінна машина, — каже Василь Володимирович.

До того ж висока якість MASSEY FERGUSON, за словами власника СФГ «Стецівське», гармонійно поєднується з надійним сервісом компанії «АМАКО».

Я навіть у ці питання не дуже вдаюся. Механізатори самі контактують із сервісними інженерами, ті консультують їх телефоном, якщо потрібно — привозять запчастини й на ходу ремонтують. Знаю тільки те, що в нас із цими машинами не було жодного дня простою. Все робиться, і все працює, — стверджує наш співрозмовник.

Слова керівника господарства підтверджує механізатор Володимир Зуєнко.

Володимир Зуєнко, механізатор господарства

Щиро вам зізнаюся, що коли в нас були трактори МТЗ, то просто не хотілося йти на роботу. Як тільки з’явилися машини MASSEY FERGUSON, то це зовсім інша справа. Із цього трактора мене буває важко вигнати. Я відпрацьовую в кабіні 12 годин і почуваюся після зміни нормально, а не валюся з ніг. Так само комбайн — це просто цукерочка! Щоб ви розуміли, він за повного завантаження бере всього 15 літрів «солярки» на гектар, і це за врожайності кукурудзи 14 тонн. Тому, якщо хочете зекономити витрати на пальному, то беріть цю машину. Він у нас відпрацював уже чотири сезони і, як новий. Дуже хороший сервіс, а саму конструкцію комбайна зроблено так, що все зрозуміло і просто робиться. Тут немає жодних технічних «наворотів», є ефективний захист від перевантаження системи обмолоту. Усі необхідні налаштування виконуються автоматично з кабіни. Тобто це дуже зручний і надійний у роботі комбайн, — каже Володимир Васильович.

Власник СФГ «Стецівське» Василь Брусліновський наголошує, що працювати вітчизняному аграрієві сьогодні дуже непросто, але така сучасна техніка реально допомагає виживати й розвиватися.

Я точно знаю, що це не останні машини MASSEY FERGUSON у нашому господарстві. І трактори, і комбайни, і навантажувач показують себе з найкращого боку, як і сервісне обслуговування. Тому я орієнтуватимуся саме на цей бренд і пораджу його всім коле­гам, — резюмує Василь Володи­­мирович.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41420
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.