За квітень 2024 р. «АП Марін», логістична компанія Групи «Агропросперіс», виконала перевезення автомобільним транспортом 22 347 т агропродукції, з яких 13 423 т (60%) – продукція виробничих компаній Групи (АПЗ);  8 924 т (40%) від загального обсягу перевезень склали зернові вантажі наших партнерів. Підрозділ автомобільних перевезень залучив до перевезення продукцію 19 агровиробників, що не входять до Групи компаній «Агропросперіс».

Про це повідомляє пресслужба Групи «Агропросперіс».

Так, за 2023-2024 МР підрозділ автомобільних перевезень «АП Марін» перевіз 201 511 т зерна, з яких 63 464 т склала агропродукція сторонніх контрагентів.

Залізничними вагонами у квітні 2024 було перевезено 90 742 т зерна: власними 400 вагонами – 50 777 т, вагонами ЦТЛ «Укрзалізниці» – 39 965 т.

Станом на 1.05.2024 за 2023-2024 МР залізничним транспортом вже відвантажено понад 750 000 т агропродукції.

У квітні 2024 р. «АП Марін» спільно з менеджерами відділу закупівель «Агропросперіс Трейд» продовжили залучати до перевезень зернові вантажі партнерів Групи. Завдяки плідній співпраці  60% від загального обсягу місячних перевезень власними залізничними вагонами «АП Марін» склала продукція третіх осіб.

За один звітний місяць обсяги агровиробників-партнерів зросли з 20% у березні до 60% у квітні 2024 р.  

Обcяги відвантажень ТЕО стороннім контрагентам свідчать про результативність співпраці між бізнес-напрямками Групи компаній «Агропросперіс» у залученні нових клієнтів та успішний розвиток «АП Марін» як ключового гравця ринку логістичних послуг.

Наразі «АП Марін» продовжує нарощувати обсяги відвантажень зерна АПЗ, «Агропросперіс Трейд» – з лінійних елеваторів Групи до портових елеваторів, працюючи над збільшенням оборотності вагонів та залученням нових клієнтів!

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40818
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28764
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15461
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.