На кожному етапі виконання робіт, зокрема й обробітку ґрунту та сівбі, потрібно контролювати якість роботи ґрунтообробних і посівних машин, регулювати (налагоджувати) їх для забезпечення виконання технологічного процесу відповідно до науково обґрунтованих значень контрольованих параметрів

Лущення стерні

Агровимоги на умови роботи: застосовують на полях із вологістю ґрунту від 12 до 25%, твердістю ґрунту в шарі від 0 до 15,0 см — до 3,5 МПа.

Показники якості: глибина обробітку — від 4,0 до 10 см; середньоквадратичне відхилення глибини обробітку — 2,0 см; уміст грудочок розміром до 50 мм — до 50%; гребенистість поверхні поля — не більша як 4,0 см.

Фрезерування ґрунту

Агровимоги на умови роботи: застосовують на важких ґрунтах після збирання різних просапних культур на рівних ділянках і схилах до 8° за вологості до 23% і твердості ґрунту до 6 МПа.

На поверхні поля допускається наявність пожнивних решток просапних культур заввишки не більше як 20 см, наявність каменів не допускається.

Показники якості: має забезпечуватись рівномірне кришення верхнього шару ґрунту на глибину від 6 до 8 см і суцільне розпушення нижнього шару на глибину до 16 см; повинно забезпечуватись у шарі від 0 до 8 см кришення ґрунту з переважною кількістю грудок до 25 мм, грудки розміром меншим за 1 мм не допускаються; в розпушеному нижньому шарі грудок до 5 см має бути не менше як 50%, а грудок розміром від 10 до 15 см — не більше за 10%. У шарі від 0 до 16 см має забезпечуватись повне підрізання бур’янів.

Плоскорізний обробіток

Агровимоги на умови роботи: повинен забезпечуватися обробіток ґрунтів різного механічного складу на полях зі стернею колосових та інших культур суцільної рядкової сівби, а також із подрібненими рослинними рештками високостеблових попередників; має забезпечуватися якість роботи за вологості від 17 до 20% і твердості ґрунту в оброблюваному шарі до 2,5 МПа; повинна забезпечуватися робота на схилах до 8º.

Показники якості: глибина розпушування ґрунту — від 8 до 18 см, середньоквадратичне відхилення глибини обробітку — не більше як 1,5 см; грудочок розміром до 50 мм — не менше за 80%; грудочок розміром більшим ніж 100 мм — не допускається; підрізання коренів бур’янів — повне; збереження стерні рослинних решток на поверхні — не менше як 75%; уміст ерозійно-шкідливих часток розміром до 1 мм в поверхневому шарі ґрунту від 0 до 5 см не повинен збільшуватись.

Оранка

Агровимоги на умови роботи: застосовують на ґрунтах із різними фізико-механічними властивостями твердістю до 3,5 МПа і вологістю оброблюваного шару до 23% за стиглості ґрунту, що дозволяє виконувати технологічний процес; застосовують на полях після одно- та багаторічних трав, зернових, овочевих і технічних культур з висотою стерні чи травостою до 25 см та на ділянках із нахилом не більшим як 8°.

Показники якості: забезпечення повного обертання скиби на глибину від 18 до 30 см; підрізання пожнивних решток і бур’янів — 100%; глибина загортання рослинних решток від 12 до 15 см від поверхні оранки, за глибини обробітку від 22 до 30 см; обертання пласта повне, кількість фракцій розміром до 50 мм — не менша ніж 75%; середньоквадратичне відхилення глибини обробітку ґрунту — не більше як 2 см; гребенистість — не більша за 5 см.

Щілювання

Агровимоги на умови роботи: на ґрунтах різного механічного складу на полі зі стернею колосових та інших культур суцільної рядкової сівби, а також із подрібненими рослинними рештками грубостеблових попередників; використовується на схилах до 8°.

Показники якості: глибина щілювання — до 45 см; середньоквадратичне відхилення глибини обробітку — 2 см; підрізання коренів бур’янів на глибині ходу лемешів — 100%; кількість стерні рослинних решток на поверхні після проходу — 90%.

Боронування

Агровимоги на умови роботи: повинна забезпечуватися робота на необроблених ущільнених ґрунтах різного механічного складу по стерні дрібно- і грубостеблових культур, на грудкуватій оранці після роботи плугів, глибокорозпушувачів та інших знарядь за вологості ґрунту до 23% і твердості до 3,5 МПа; застосовують на полях без великих скупчень пожнивних решток у вигляді куп і валків; має забезпечуватися робота на полях із нахилом до 8°.

Показники якості: середньоквадратичне відхилення глибини обробітку ґрунту — 2,0 см; гребенистість — 3,0 см; підрізання бур’янів усіх видів — повне; забезпечення подрібнення пожнивних решток для стеблистих культур на частки з розміром фракцій до 25 см — 80%; за роботи на стерньових фонах загортання пожнивних решток у ґрунт — 50%; розміщення неприораних пожнивних решток на поверхні поля — рівномірне; в обробленому шарі ґрунту вміст грудочок до 50 мм — не менше як 65%, більше як 100 мм — 35%.

Культивація

Агровимоги на умови роботи: вологість ґрунту — від 8 до 23%, твердість — до 2 МПа в горизонті від 0 до 15 см; максимальний нахил поля — 8º.

Показники якості: рівномірний обробіток на глибину в межах від 6 до 12 см; в обробленому шарі вміст грудочок розміром до 25 мм — не менше як 80%; поверхня поля після проходу знаряддя має бути рівною, гребенистість — не більша за 2 см; середньоквадратичне відхилення глибини обробітку ґрунту — 1,5 см.

Олег Гайденко, канд. техн. наук, учений секретар,
завідувач науково-технологічного відділу маркетингу
та наукового забезпечення трансферу інновацій ІСГС НААН,
ст. наук. співроб., дорадник з питань механізації
сільського господарства та економіки сільськогосподарського виробництва

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.