Виростити пишну клумбу, де б сусідили  квіти всіх кольорів та ароматів – мета багатьох садівників. Щоб її реалізувати, спочатку потрібно замовити  якісний насіннєвий матеріал.

Перед тим як купити насіння квітів, варто продумати, як виглядатиме клумба, де вона розміщуватиметься, які рослини радуватимуть ваше око – однорічні чи багаторічні. Також необхідно враховувати час посадки. Наприклад, на початку весни сіють насіння більшості квітів, що вирощуються розсадним способом і прямим висівом у відкритий ґрунт. Тож розберімось, які з них рекомендується садити в березні.

Які квіти посадити на розсаду в березні

На жаль, розповісти детально про всі квіти, які сіють на розсаду в березні, в рамках однієї статті неможливо, тому просто перерахуємо найбільш популярні з них. Вербена – чарівна однорічна рослина з пишними суцвіттями яскравих відтінків. Петунія – напевно, такого розмаїття сортів не має жодна рослина. Саме петунія вже стільки років є королевою вертикального декорування садів, балконів, терас та альтанок. Чорнобривці – давно завоювали любов садівників за свою невибагливість і дуже тривалий період яскравого цвітіння.

Однорічні жоржини – ефектні рослини з різноманітними за формою витонченими квітами. Ехінацея – невибагливий багаторічник із квітами ромашкової форми найрізноманітніших відтінків.

Флокс Друммонда – саме він найяскравіше за всіх цвіте на клумбі і за це так високо цінується серед квітникарів.

Агератум – його оригінальні, волохаті суцвіття виглядають дуже оригінально.

Лобелія – популярна рослина для підвісних кашпо та контейнерів. Різноманітність сортів дозволяє створювати цікаві квіткові композиції.

Аліссум – ґрунтопокривна рослина з медовим ароматом, яка утворює справжній квітковий килим.

Азаріна лазаюча – оригінальна ліана, що цвіте все літо, ідеальне рішення для вертикального озеленення вашого саду.

Іберіс – дуже затребувана в ландшафтному дизайні рослина, оскільки має красу і невибагливість у догляді.

Дзвіночки садові – ніжні та зворушливі, бувають різних відтінків, що дозволяє широко використовувати їх для декоративного оформлення квітників у саду.

Левовий зів (антирринум) – розкішний садовий літник із квітами незвичайної форми. А вже від різноманітності сортів просто навкруги голова.

Айстри однорічні – неможливо уявити осінь без цих яскравих, різноманітних за кольором та формою бутонів квітів. Саме вони останні наповнюють наш сад яскравими фарбами.

Целозія – периста та гребінчаста рослина найсоковитіших, яскравих відтінків, яка створена для елітної клумби.

Запашний горошок – чарівний однорічник для вертикальної прикраси саду, при цьому зовсім не вимогливий до посадки та догляду.

Гацанія (газання) – дивовижна трав'яниста рослина для яскравого, різноманітного декорування ваших клумб та квітників.

Гвоздика – вражає різноманітністю видів: турецька вона ж бородата, китайська, Шабо, периста, трав'янка. Вважається універсальною рослиною для створення бордюрів, прикраси альпійських гірок або ароматної клумби. Не менш ефектно вона виглядає і в букетах.

Нивяник – усіма улюблена ромашка, букет з якої наповнить будинок ароматами лугів та трав. Саме ці квіти флористи люблять поєднувати із трояндами.

Аквілегія або Водозбір – невибаглива та дуже вишукана рослина з оригінальними бутонами різноманітної колірної гами.

Гербера є зовсім крихітні з величезними шапками, які зараз модно вирощувати в горщиках, і традиційні високорослі, ідеальні для створення барвистих букетів.

Дельфініум – найчастіше його використовують для створення живоплоту та ефектного оформлення заднього плану квітників та міксбордерів.

Маргаритки – ці маленькі квіточки справляють враження розсипаних по клумбі перлин. А вже скільки легенд пов'язано з цією квіткою, не перерахувати.

Бальзамін – ефектний і яскравий, він чудово виглядає у вазонах, підвісних кашпо та садових кошиках. Особливо декоративно виглядають махрові сорти із серії Accent F1.

Калібрахоа – напрочуд приваблива рослина для створення яскравих квіткових композицій, наприклад з лобелією та портулаком.

Ну ось ми з вами і намітили план робіт на березень, а значить настав час подумати про придбання насіння. Для цього відвідайте інтернет-магазин насіння https://vesnodar.com.ua/ua/.  Не забудьте поділитись з нами вашими успіхами! Удачі!

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33314
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23464
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11653
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.