Сьогодні виділяють величезну кількість хвороб, які мають здатність впливати не тільки на життєдіяльність рослини, але й викликати її передчасну загибель. Ми продовжуємо розповідати про види цих хвороб, а також про способи їх діагностування.

Хвороби, спричинені несприятливими кліматичними умовами

Вплив температурних умов. Рослинний організм не має власної постійної температури, його температура змінюється залежно від зміни температури навколишнього середовища. Наприклад, дія високої температури й сухості повітря на хлібні злаки в період формування пилку призводить до низького відсотка запилення рослин, у результаті чого в колосі з’являється дрібнозернистість або зерна зовсім відсутні. У томатів за надмірно сухого повітря та недостатнього поливу спостерігається опадання квіток, передчасне припинення росту й усихання зав’язей. Уникнути цього допоможе регулювання мікроклімату в теплицях шляхом раціонального зрошення або встановлення туманогенераторів і зволожувачів повітря.

Яскраве сонце в ранньовесняний період часто зумовлює опік кори плодових дерев. Це явище пов’язане з різким нагріванням кори під дією сильних сонячних променів. Сонячні опіки листків у захищеному ґрунті часто спостерігаються особливо після поливу, коли крапельки води затримуються на листковій пластинці й перетворюються на щось подібне до лінзи. Цей опік схожий із плямистістю, спричиненою грибами, але відрізняється від неї відсутністю спороношення. Під прямим впливом дуже високих температур можуть бути зруйновані тканини рослин. Так, плоди томатів іноді запікаються на корені, особливо коли температура різко підвищується після періоду вологої хмарної погоди.

Читайте також: Неінфекційні хвороби рослин: причини виникнення та діагностика

Порівняно високі температури найсприятливіші для розвитку вірусу мозаїки капусти, зморшкуватої мозаїки та карликовості картоплі. Ниткоподібність паростків (кудряш) картоплі проявляється за умов високої температури повітря і ґрунту. Розвиток її спричиняє неправильний режим зберігання бульб: висока температура і нестача кисню в сховищах. З хворих бульб розвиваються рослини з великою кількістю тонких стебел. Такі рослини набувають вигляду «кудряша», відстають у рості й дають низький урожай. Причиною залізистої (іржавої) плямистості бульб картоплі є висока температура, нестача фосфору та калію в ґрунті. Захворювання виникає також через надмірне нагромадження в рослинах заліза та алюмінію, а також через порушення активності окислювальних ферментів. За температури ґрунту близько +28 °С спостерігається високий відсоток ураження рослин пшениці кореневою гниллю.

Низькі температури можуть спричиняти вимерзання рослин або окремих їх органів, клітин. Процес цей незворотній, він призводить до відмирання тканин. Явище вимерзання полягає в тому, що за низьких температур відбувається зневоднення клітин, вода виходить у міжклітинний простір і замерзає, колоїдна речовина плазми згортається. Найбільш схильні до вимерзання молоді частини рослин у фазу інтенсивного росту і багаті на воду.

У період різкого переходу осені до зими або в суворі малосніжні зими озимі посіви часто вимерзають. Рослини не встигають загартуватися. Від низьких температур часто гинуть рослини, виснажені випріванням. Таке явище спостерігається під час випадання снігу восени на непромерзлий ґрунт. У рослин за анаеробного дихання в таких умовах затримується ріст перидерми коренів і вони тривалий час залишаються незахищеними для проникнення збудників кореневих гнилей та інших хвороб. Низькі температури, як правило, знижують стійкість рослин до інфекційних хвороб. Поливання рослин захищеного ґрунту, особливо розсади капусти, огірків і томатів, холодною водою призводить до спалаху кореневих гнилей. Холодна затяжна весна спричиняє розвиток коренеїду на цукрових буряках.

Вплив умов вологості. Через нестачу вологи в ґрунті в тканинах рослин утворюються зайві сполуки та механічні елементи. Цукор та інші розчинні запасні поживні речовини замінюються крохмалем, клітковиною, рослини відстають у рості, передчасно дозрівають, спостерігається раннє опадання листків, зав’язей і плодів (у деревних порід спостерігається суховерхість). Зернові культури передчасно визрівають і утворюють дрібні, щуплі зерна. Дефіцит вологи в ґрунті на кукурудзі спричиняє розтріскування зерен — біль качанів.

Надлишок вологи в ґрунті призводить до розтріскування та загнивання плодів, овочів і коренеплодів. На озимих хлібах надлишок вологи в ґрунті призводить до вимокання. Застій води порушує дихання рослини, відбувається велика втрата цукрів. Вимокання спостерігається навесні на важких глинистих ґрунтах або в низьких місцях, де тривалий час стоїть вода. На ослаблених сходах озимих хлібів з’являється захворювання — снігова пліснява. Отже, між неінфекційними та інфекційними хворобами існує тісний зв’язок.

Хвороби, спричинені шкідливими хімічними речовинами

До цієї групи належать хвороби, спричинені отруйними для рослини сполуками, що находять у повітря, ґрунт, воду. Повітря, у якому високий уміст отруйних газів й інших відходів промислового виробництва, вихлопних газів з автомобільних двигунів, є причиною виникнення неінфекційних хвороб, що протікають як в гострій, так і хронічній формі. На рослинах, що ростуть поблизу хімічних заводів, автомобільних шляхів і доріг в містах, хвороби проявляються у вигляді пожовтіння, появи некротичних плям на листках, які передчасно відмирають.

Читайте також: Фітосанітарний стан посівів картоплі у 2021 році та ймовірний розвиток фітофторозу у 2022 році

Патологічні зміни в рослині відбуваються внаслідок дії шкідливих для рослини хімічних речовин, особливо через випадкове занесення повітряними течіями таких речовин, як гербіциди, або через користування погано промитим від гербіциду обприскувачем і т. д. Отруєння пестицидами призводить до глибоких фізіологічних, анатомічних і цитологічних змін в рослині (ятрогенні хвороби). В результаті цього часто змінюється їх забарвлення, на листках утворюються плями темно-бурого або темно-коричневого кольору, згодом уражена тканина засихає і відмирає. Часто листки стають дірчастими, скрученими, жорсткими й легко ламаються. Порушення в рості й розвитку рослин можуть спостерігатися внаслідок неякісного хімічного оброблення рослин і ґрунту пестицидами, використання завищених норм протруйників і т. д.

Причиною виникнення неінфекційних хвороб рослин можуть бути іонізовані випромінювання. Затримання в рості і розвитку рослин можуть спричиняти — промені, -промені, -частинки, нейтрони, рентгенівські промені.

Варто зазначити, що будь-які порушення технології вирощування рослин, а також грубі похибки в технологічних ланцюгах (несвоєчасний полив, перелив або недолив, перегодовування або дефіцит окремих елементів живлення тощо) є провокаторами не лише фізіологічних розладів рослин, а й значно серйозніших проблем, пов’язаних із грибними. бактеріальними та вірусними хворобами. Своєчасне виявлення розладу та виконання простих профілактичних заходів допоможе уникнути всіх перелічених проблем.

Іван Марков, канд. біол. наук, професор НУБіП України

Види моніторингу шкідників

Моніторинг шкідників є дуже важливим у захисті, вирощуванні кукурудзи. За його результатами...

Розтарювання бігбегів із зерном

Можливості використання різних варіантів машин і обладнання дозволяють українським аграріям...

Кукурудза на краплинному зрошенні: чому це...

Вирощування «королеви полів» на краплинному зрошенні для українських реалій – це швидше, виняток....

АгроТренди

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

6573
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Люфа - вирощування та використання природної губки

2699
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по...

Виробництво та перспективи чорного часнику

14975
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.