Як тільки середньодобова температура стабілізується на позначці +12℃, розпочнеться масове відродження у посівах озимих і ярих зернових культур злакових мух, хлібних блішок, цикад, п’явиць, попелиці.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Так, за середньодобової температури повітря вище +12+13℃ протягом 3-4 діб і денної температури повітря в цей період понад +18℃ розпочнеться міграція клопів (клопа шкідливої черепашки, маврського, австрійського, гостроголового та інші) із місць зимівлі на посіви зернових культур.

За перевищення шкідниками порогу шкодочинності (ЕПШ хлібної блішки — 30-50 екз на 1 м², злакових мух — 30-50 екз на 100 помахів ентомологічного сачка, або 10-15% заселених стебел, клопа шкідливої черепашки — 2 екз на 1 м², п`явиці — 10- 15 жуків на 1 м², цикадки — 150 особин на 100 помахів сачка) посіви зернових колосових культур обприскують одним із препаратів з діючою речовиною: альфа-циперметрин, диметоат, лямбда-цигалотрин, гамма-цигалотрин, зета-циперметрин, хлорпірифос, імідаклоприд, дельтаметрин, ацетаміприд; дві діючі речовини хлорпірифос + циперметрин, тіаклоприд + дельтаметрин, імідаклоприд + лямбда-цигалотрин та іншими дозволеними до використання в Україні за регламентами існуючих технологій.

Враховуючи вищезазначене, слід бути готовими до своєчасного та ефективного захисту посівів.

CASE IH у Ганновері: парад інновацій!

Провідний світовий виробник сільгоспмашин представив унікальні рішення в сегменті тракторів,...

Як уникнути помилок під час будівництва...

Чи можна вийти на швидку окупність початкових витрат, бувши впевненими в багаторічній надійній...

Актуальні вимоги до конструкції плугів та їх...

Дворазове подорожчання пального, спричинене рашистською агресією, болюче вдарило по бюджетах...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33566
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23680
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11834
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

СУПЕРЦІНА на AXION 930

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.