«Кусто агро» застосовує комплекс рішень точного землеробства для диференційованого використання ресурсів та уникнення крадіжок, стверджує керівник компанії.

Серед сучасних технологічних рішень, що їх нині використовуємо під час виробництва сільськогосподарської продукції, можемо говорити про великий перелік програмних та управлінських продуктів, - говорить Алішер Тяжин, генеральний директор «Кусто Агро». - Весь комплекс польових робіт контролюється з єдиного диспетчерського центру компанії, при цьому відбувається контроль та управління за роботою сільськогосподарської техніки, унесення пестицидів, добрив і насіння.

Всі контуру полів господарств занесені у цифровий формат, у провідних спеціалістів є розуміння де, що і як працює на полі. Зокрема, застосовується диференційована сівба насіння, що дозволяє чітко розуміти норми його внесення сівалками на конкретному полі.

Серед комплексних управлінських систем використовують Cropio, що дозволяє через супутникові рішення «бачити» поля он-лайн і розуміти, що там реально відбувається. Завдяки індексу вегетації, рівню накопичення вологи у грунті можна планувати урожайність різних сільгоспкультур.

Серед цьогорічних новацій – застосування дронів для унесення пестицидів (зокрема, під десикацію). Так, для обробки ріпаку застосовуватимуть дрони, що будуть надаватися сервісною компанією. В агрокомпанії очікують, що у порівнянні з застосуванням обприскувачів це збільшить урожайність зерна ріпаку.

Крім того, у 2021 році придбаємо один власний дрон, що має вносити фунгіциди, гербіциди та інсектициди на посівах сільгоспкультур на площі близько 650 гектарів, - каже керівник агрокомпанії. – Будемо випробовувати якість та продуктивність унесення пестицидів дроном. Побачимо результати і якщо вони будуть позитивними, то поступово переходитимемо на їхнє використання, зменшуючи обсяги робіт обприскувачами.

Як вибрати дискову борону: досвід ТОВ «Агрофірма...

Ми й далі ведемо серію наших уже традиційних порівнянь використання ґрунтообробних агрегатів...

Жовтень 2024 року для українського картопляра

Сьогодні започатковуємо нову щомісячну аналітику щодо розвитку ринку картоплі в Україні від...

Результати врожайності нових гібридів кукурудзи...

Критерієм цінності гібридів кукурудзи є їхня здатність забезпечувати високу прибутковість...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

46635
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

31345
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

17517
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

У січні в Києві відбудеться Grain Storage Forum...

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.