Війна внесла суттєві корективи в агровиробництво – надто в тих регіонах, які тією чи іншою мірою постраждали від бойових дій. У зв’язку із цим компанія Ukravit рамках гранту від Програми USAID АГРО пропонує українським аграріям провести необхідні дослідження в Ukravit Institute зі знижкою 20%.

Із дня в день аграрії самостійно чи за підтримки держави розміновують свої угіддя, аби продовжувати роботу; дехто – збирається заново засівати деокуповані території, – розповідає керівник сервісно-технологічного відділу компанії Сергій Сальніков. – Однак вичерпну відповідь на питання, чи буде вирощування культур на цих землях безпечним, може дати лише лабораторне дослідження. Як показують дослідження, які вже близько року проводять фахівці Ukravit Institute, на таких полях спостерігається накопичення важких металів і токсичних речовин, які негативно впливають на ріст і розвиток культур, відтак – на показники якості та безпеки вирощеного врожаю. Дослідивши ж ґрунти, можна зрозуміти, які культури почуватимуться на таких полях краще, а які висівати не варто. У довготривалій перспективі знання цих показників допоможе їх скоригувати і повернути поля до життя».

Саме тому компанія Ukravit за підтримки USAID АГРО надає господарствам, які постраждали від війни, можливість дослідити ґрунт, а також воду, рослинний матеріал та готову продукцію зі знижкою 20%.

Пропозицією можуть скористатися господарства прифронтових областей – Житомирської, Сумської, Харківської, Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської. Крім того, вона поширюється й на аграріїв, які у зв’язку з бойовими діями були змушені перемісти господарську діяльність на інші території.

Як зазначає Сергій, ці дослідження дозволять підвищити обізнаність аграріїв щодо стану їх природних ресурсів, допоможуть впоратися з проблемами, що виникли внаслідок бойових дій, налагодити прибуткове вирощування та довести безпечність вирощеної продукції.

Пропозиція дійсна з 01.09.2024 р. по 31.12.2024 р. Однак у наступному році цю ініціативу планують продовжити.

Ідеальне внесення міндобрив із причіпним...

Компанія AMAZONE представляє унікальний професійний розподільник гранульованих добрив з об’ємом...

Український тваринницький саміт: трансформуємо...

11 жовтня 2024 року у Києві відбувся UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, організований компанією...

Переваги осінньої обробки гербіцидами озимих...

Затяжні теплі осені вже стали звичною прикметою аграрного сезону в Україні. Позитивні температури...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

45109
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30858
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

17181
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.