У сучасному світі, де кожен гектар стає ареною боротьби за врожай, а кожна інновація — ключем до конкурентоспроможності, аграрії потребують нових рішень та підходів. Для тих, хто прагне залишатися на передовій аграрного прогресу, ми раді представити подію, яка відбудеться 20 вересня 2024 року в селі Мар'ївка, Полтавської області.

Це потужна польова конференція «Агро Форсаж 2024: Вдосконалюй, Прогресуй, Диверсифікуй!», організована компанією Agrilab та господарством «Полтава-Сад», яка стане майданчиком для аграріїв, що прагнуть розвитку, нових знань та ефективних рішень для свого бізнесу.

АгроФорсаж 2024: Вдосконалюй, Прогресуй, Диверсифікуй! — це не просто чергова конференція, а платформа для тих, хто не боїться викликів навіть у часи кризи. Це місце зустрічі для сміливих новаторів вільним духом, які вже сьогодні готові змінювати аграрну реальність своїми рішучими діями.

На польовій конференції ви дізнаєтеся про рішення, які дозволять ефективно використовувати ваші ресурси та досягти максимальних результатів у агробізнесі, а саме:

Виступи від прогресивних аграріїв та організаторів: Обговорення реальних кейсів впровадження інноваційних технологій, що сприяють підвищенню врожайності, ефективності та прибутковості агробізнесу. Також відбудеться панельна дискусія на тему "Прогресивні рішення для управління ризиками в агробізнесі під час кризи", де досвідчені та прогресивні аграрії розкриють секрети адаптації до змін і управління ризиками.

Огляд техніки та технологій господарства "Полтава-Сад": На заході ви ознайомитеся з технікою та технологіями, які забезпечують ефективні результати, адаптовані до специфічних потреб та умов господарства "Полтава-Сад".

Виставкові зони партнерів проєкту, метою яких є ознайомлення аграріїв з інноваційними та передовими рішеннями для господарств.

Перший 360 Rain від 360 Yield Center в Україні: На заході буде представлена демонстрація цієї системи, яка забезпечує раціональне використання води. Відвідувачі також матимуть можливість оцінити результати посіву покривних культур за допомогою цієї інноваційної машини.

Демополігон Digital Field 2024: На полях «Полтава-Сад» буде представлено близько 100 дослідних ділянок для випробування різних комбінацій макро- і мікроелементів на сої, соняшнику та кукурудзі. У рамках демополігона буде проведене порівняння способів внесення добрив під різні культури, зокрема внесення стартових добрив при посіві за допомогою обладнання 360 DASH. Також буде продемонстровано гібриди соняшнику та кукурудзи від Limagrain в умовах зрошення та дефіциту вологи. Особливу увагу буде приділено впливу густоти посіву на врожайність сої, а також дослідженням з використання змінних норм карбамід-аміачної суміші (КАС) для оптимізації живлення.

Бінарний посів кукурудзи та сої: Унікальна та єдина в Україні система бінарного посіву кукурудзи та сої на площі 1000 га. Метою цієї технології є дослідження її ефективності і продуктивності в умовах дефіциту вологи. Аграрії матимуть можливість ознайомитися з дослідженням густоти посіву кукурудзи та сої у бінарному посіві, використанням гібридів кукурудзи з різним ФАО (від 320 до 480) та варіаціями кількості рядків для спостереження найкращого ефекту "крайнього рядка".

Процес від поля до полиць супермаркету: Відвідувачі заходу зможуть побачити процес збору унікального сорту картоплі Baby Lou та відвідати завод бренду, де картопля проходить всі етапи підготовки – від збирання до фасування і потрапляння на полиці супермаркетів. Baby Lou – середньорання картопля тривалого зберігання, яка забезпечує високий врожай (близько 30-50 бульб з куща). Сорт має відмінні смакові характеристики, підходить для перших і других страв і є стійким до Y- та Yntn-вірусів картоплі, розтріскування, парші, ризоктоніозу, чорної плямистості та іржі.

Не пропустіть можливість бути частиною АгроФорсаж 2024 та отримати нові знання і рішення для свого агробізнесу! Реєстрація на захід доступна за посиланням.

Віталій Ільченко: «Українські компанії повинні...

В Ukravit не чекають на закінчення війни, а фокусуються на роботі, щоб розвиватися й фінансово...

Заробити на сушарці

Наявність ефективного зерносушильного комплексу в господарстві дає змогу не лише суттєво заощадити...

Галина Борачок: «Для Аграрного сектору пріоритет...

Як перетворити філію заводу профнастилу й сандвіч-панелей на надійного партнера агронапряму й...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

43240
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30139
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

16632
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.