Грантовий партнер GlobalGiving за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділила грант громадській організації «Звичайні люди», яка протягом повномасштабної війни надає адресну соціальну допомогу незахищеним верствам населення Харкова та Харківської області. Коштом цього гранту наприкінці 2023 року ГО реалізувало проєкт «Дитячий простір» на базі облаштованого в Циркунівській ОТГ Харківської області «Клубу української незламності».

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

З перших днів повномасштабної війни Харків та Харківська область є одним з регіонів, які найбільше потерпають від військової агресії. Село Циркуни перебувало в окупації на початку повномасштабного вторгнення майже три місяці. Протягом цього періоду загарбники знищили всі виробничі підприємства громади та інфраструктуру. Щоб створити для громади спільний безпечний простір, ГО облаштувало «Клуб незламності» в будівлі колишнього пологового будинку, який був однією з небагатьох уцілілих будівель на території громади. Проєкт «Дитячий простір» дозволив забезпечити освітні та розвивальні заняття для понад 70 дітей громади віком від 1,5 до 15 років: вивчення англійської мови, дошкільної підготовки, логопедії, фізичної культури з елементами тхеквондо, художнього мистецтва та театрального мистецтва. А також провести численні майстер-класи та розважальні події.

Надзвичайно важлива підтримка «Клубу української незламності» в Циркунівській ОТГ за останні місяці вже залишає свій яскравий слід в серцях маленьких героїв громади. Цей клуб став не просто місцем, але історією, яка вбирає в себе сміх, тепло та відкриває нові горизонти для незламних дитячих сердець, дає надію на Перемогу та світле майбутнє. Тому ми дуже вдячні Corteva за цю допомогу», — говорить засновник ГО «Звичайні люди» Ганна Вовк.

Раніше, коли внаслідок масованих ракетних обстрілів критична інфраструктура регіону була значно пошкоджена та населення гостро потребувало альтернативних джерел електроенергії та тепла, Corteva виділила грант ГО на закупівлю генераторів, котлів, пічок, необхідного електричного портативного обладнання для облаштування семи пунктів обігріву, які могли одночасно забезпечити потреби 300 людей. Також дров‘яні пічки, газові горілки та балони, генератори та паливо для них, ліхтарі, зовнішні акумулятори та термоковдри отримали ще близько 300 мешканців Харківщини. Крім того, коштом компанії понад 3000 людей були забезпечені продовольчими наборами та речами першої потреби.

«Поки триває повномасштабна війна життя мешканців прифронтових та деокупованих територій залишається доволі важким. Серед категорій, які потребують допомоги, були і залишаються діти, яких війна позбавляє вільного доступу до освіти. Оскільки підтримка та допомога молоді були та залишаються важливим напрямком соціальної відповідальності для Corteva, яка підтримує Україну під час повномасштабної війни, розв`язаної росією, ми долучилися до цього важливого проєкту, виконуючи наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – говорить Андрій Марчук, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні, координатор соціального проєкту.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36698
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26083
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13468
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.