З новим причіпним ZG-TX AMAZONE задає нові масштаби у сегменті комбінованих розподільників. За рахунок простої перестановки між розподільним пристроєм TS і розподільним пристроєм нової розробки для вапна можна за допомогою однієї машини точно вносити як мінеральні добрива, так і вологе вапно. ZG-TX поєднує переваги розподільного пристрою TS разом з інтегрованим у диски AutoTS для найкращих результатів прикордонного розподілу з високою дієвістю при внесенні вапна. З простою рамою Special і посиленою рамою Super AMAZONE пропонує кожному потрібну машину.

У фокусі точне внесення добрив

Досі комбінованими розподільниками вважалися машини, які подають по одному стрічковому транспортеру на 2 розподільні диски або мінеральні добрива, або вапно. Однак і в сегменті комбінованих розподільників зростає попит серед клієнтів на найвищу точність. У зв'язку з цим AMAZONE вирішила освоїти нові шляхи дозування добрив у комбінації з точністю розподільчого пристрою TS. Результат багато в чому видається новим.

Замість простого лотка, по якому добрива розподіляються на диск, на ZG-TX встановлено певну систему регулювання точки подачі. У свою чергу, це дозволяє використовувати оптимізовані функції, такі як HeadlandControl і Section Control. За рахунок цього відомий розподільний пристрій TS забезпечує точні картини розподілу при робочій ширині до 54 м. У комбінації з опційною системою вимірювання моменту, що крутить, FlowControl гарантується точне регулювання норми внесення з перших секунд. При цьому добрива прецизійно дозуються за рахунок інтелектуальної узгодженості подвійної заслінки з електричним регулюванням та швидкості стрічкового транспортера. При використанні аплікаційних карток це можливо також незалежно від сторони.

Ідеальний межовий розподіл

У галузі межового розподілу ZG-TX також ставить нові масштаби. Разом з розподільним пристроєм TS передбачено заводське встановлення інтегрованої в диски системи прикордонного розподілу AutoTS з правого боку. Це забезпечує навіть за великої робочої ширини найкращі результати межового розподілу до краю поля.

Раніше ця система призначалася виключно для розподільників ZA-TS та ZG-TS, тепер вона пропонується також і на ZG-TX. Тим самим можна отримати до 17% додаткового прибутку в порівнянні з традиційними системами межового розподілу.

Подвійна користь – оптимальний розподіл добрив

Особливістю ZG-TX є простий перехід від режиму внесення вапна на режим внесення мінеральних добрив. Для цього потрібно замінити лише деякі деталі. До них належать розподільчі диски, бризковики, а також розподільна система.

Завдяки розумному програмному забезпечення термінал визначає, що розподільник був переналаштований на інший режим. Так, комбінований розподільник можна повністю переналаштувати приблизно за 25 хвилин і вносити або вапно, або добрива.

Дієвий розподільник вапна з інноваційними властивостями

Особливо міцна конструкція ZG-TX Super дозволяє максимальне навантаження на вісь. Це можливо за рахунок навантаження на вісь 15 т у поєднанні з опорним навантаженням 4 т. Вертикальні стінки бункера забезпечують зісковзування вапна, в тому числі землесто-вологого, а ланцюгова гребінка, що поставляється за бажанням, гарантує рівномірний потік матеріалу до розподільного пристрою.

Розподільний пристрій нової розробки сприяє досягненню найвищої продуктивності. Воно надійно розподіляє вапно на робочу ширину до 16 метрів.

Внесення вапна за новими розробками

Поряд з дієвістю при внесенні твердого вапна, у фокусі розробок була також точність. Так, опційна заслінка для дозування мінімальної кількості дозволяє одночасно рівномірне внесення невеликої кількості вапна менше 1 т/га. Далі можна оптимізувати картину розподілу, вперше при внесенні вапна, за рахунок простого коригування точки подачі.

Як новинка в галузі комбінованих розподільників AMAZONE, поставляє також на замовлення межовий щиток для внесення вапна. Тим самим, його можна також використовувати вздовж меж поля та канав.

Універсальна машина для будь-яких цілей

Різні варіанти оснащення комбінованого причіпного розподільника ZG-TX можна пристосувати спеціально для застосування у великих господарствах, підрядних організаціях або при оренді техніки. Рама Special пропонується з об'ємом бункера 6.800 л і 9.000 л при максі.

Комфортне управління з Easy та ISOBUS

Обидві концепції Easy та Tronic пропонують відповідну систему керування для будь-якої обробки. На ZG-TX Tronic нова інтуїтивна система ISOBUS-управління представляє всі функції ISOBUS. Разом із Section Control, диференційованою обробкою та менеджментом завдань, можна інтегрувати керування через AUX-N у систему керування трактора. За допомогою 3 камер механізатор завжди має в полі зору навколишню територію та саму машину. На ZG-TX опційний пакет спостереження камерами інтегрований у програмне забезпечення. За рахунок інтелектуальної взаємодії з цифровим покажчиком рівня миготіння сповіщає про рівень у бункері та дозволяє проводити оптимальне завантаження. Тут не залишається невиконаних бажань!

Система керування за допомогою специфічного для машини комп'ютера управління EasySet 2, яка застосовується також на розподільниках ZA-X, ZA-M і ZA-V, забезпечується дуже просте управління з будь-яким трактором. Тут у фокусі уваги перебуває звичайна система регулювання норми внесення залежно від швидкості руху. З найменшими вимогами до тягової машини можна, таким чином, просто використовувати різні трактори.

Рівномірні посіви на розворотній смузі

На машинах ISOBUS HeadlandControl забезпечує ідеальний розподіл на розворотній смузі. За рахунок взаємодії із системою електричного регулювання точки подачі включаються 16 секцій у вигляді параболічного віяла розподілу. Обробка продовжується на розворотній смузі у бік внутрішньої частини поля, за рахунок чого також з причіпним розподільником можлива функція Section Control на оптимальних точках включення без необхідності переїзду по колії розворотної смуги. Взаємодія компонентів розподільного пристрою TS дозволяє вважати розподільник ZG-TX справді ідеально точним у своєму класі.

Гнучкі сфери застосування

• Швидка та проста перестановка між розподільчим пристроєм для вапна та добрив
• Ідеальні картини розподілу
• Точний поперечний розподіл добрив та вапна завдяки відомому розподільчому пристрою TS та розподільчому пристрої для вапна нової розробки
• Ідеальний межовий розподіл
• До 17% збільшення врожайності на краю поля з системою межового розподілу AutoTS – доведено в результаті польових дослідів Innovation Farm, Візельбург
• Максимальна дієвість
• Робоча ширина до 54 м, об'єм 11.200 л та навантаження 15 т

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36608
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26031
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13438
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.