Опційне ПЗ CurveControl на відцентрових розподільниках адаптує поперечний розподіл добрив при проходженні поворотів до різної швидкості руху та коригує зміщення картини розподілу. Результатом є більш рівномірні посіви, запобігання небажаному надлишку добрив на внутрішній стороні повороту, а також їх розподіленню за межі поля.

Складність: повний взаємозв'язок впливу

Як відомо, в обприскувачах питання компенсації проходження поворотів вже продумане з боку AMAZONE таким чином, що штанга обприскувача розташована близько до фізичної точки обертання машини. Тим самим, для компенсації проходження повороту необхідно адаптувати виключно норму внесення в межах штанги.

На відцентровому розподільнику дальність викиду сягає двократної робочої ширини, а місце розподілу залежно від виду добрив знаходиться на відстані кількох метрів від самого розподільника. До того ж, картина розподілу має дугоподібну форму. Тим самим, при роботі з розподільником, поряд з адаптацією норми внесення в межах повороту, потрібно насамперед запобігти зміщенню картини розподілу.

Все це вимагає точних знань принципу дії розподільчого пристрою при використанні різних видів добрив і, відповідно, повної реалізації в алгоритмі регулювання. CurveControl свідчить про особливо високий рівень інноваційності та складності розподільника добрив.

Вигляд GPS на повороті без CurveControl. Віяло розподілу знаходиться на відстані кількох метрів за трактором, виникають небажані коливання

Ідеальний розподіл добрив за рахунок CurveControl:

1. Віяло розподілу проходить вздовж повороту
2. Без неточної обробки поза межами поля

Наслідок: неточне внесення за рахунок поворотних рухів

Недоліком актуального стану техніки сучасних відцентрових розподільників є те, що при проходженні поворотів на різній швидкості в межах робочої ширини можуть виникнути ділянки з надлишком чи нестачею добрив. Такий ефект посилюється за рахунок комбінації поступальної швидкості та усунення картини розподілу з урахуванням кута повороту.

Таким чином, на деяких ділянках за рахунок багаторазового перекриття виникає значний надлишок добрив, тоді як на інших – навпаки, формуються пропуски.

Вплив проходження поворотів на розподіл добрив

1. Неточна обробка поза межами поля
2. Надлишок добрив за рахунок багаторазового перекриття
3. Нестача добрив за рахунок усунення картини розподілу

Крім того, відхилення у розподілі на межі поля призводить до внесення добрив поза межами поля. З урахуванням ресурсозбереження та діючих розпоряджень цього слід обов'язково уникати.

Ідеальний розподіл добрив на поворотах

CurveControl як опція ПЗ розроблена для навісних розподільників ZA-TS та причіпних високопродуктивних розподільників ZG-TS.

CurveControl перешкоджає утворенню небажаної з екологічної та економічної точки зору нестачі та надлишку добрив та мінімізує таким чином ризик вимивання поживних речовин у ґрунтові води. Крім того, за рахунок CurveControl відбвуається запобігання неточній обробці за межами поля та на поворотах.

Крім цього, CurveControl у комбінації з наявними рішеннями, такими як ArgusTwin, WindControl та GPS-посекційне включення може значно покращує екологічне поводження з мінеральними добривами.

У результаті, CurveControl заповнює значний, часто недооцінений пробіл задля досягнення рівномірного розподілу всіх ділянках поля. Таким чином технологія забезпечує не лише захист довкілля, а й покращує виробничо-економічні результати кожної обробки.

• Екологічно безпечно
• Без неточної обробки на поворотах
• З ресурсозбереженням
• Оптимальне використання наявних добрив
• Виробничо-економічно ефективно
• Рівномірні посіви на будь-яких полях

Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гасте спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках у Європі з загальною кількістю співробітників понад 2500 осіб. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства. У 2023 році група компаній AMAZONE святкує 140 років з часу заснування компанії -- у 1883 році Генріхом Драйєром.

У 1998 році було відкрито в Україні офіційне представництво ДП «Амазоне-Україна», яке цього року відзначає 25-річчя діяльності.

Детальніше про компанію: www.amazone.com.ua

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36609
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26032
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13439
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.