В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 7 – 13 листопада. Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку кукурудзи та олійних культур спостерігалося зростання індикативів.

 Вартість пшениці 2 класу також відображала укріплення показників, проте фуражне зерно навпаки показало незначне послаблення.

 «Нещодавній ракетний удар по чорноморському судну хоч і викликав підвищену обережність серед судновласників та трейдерів, які працюють з українськими портами, але рівень прогнозних цін на пшеницю у більшості все одно залежатиме від вологості ґрунту навесні в таких  ключових регіонах виробництва як США, Західна Європа та Чорне море. Баланси основних країн-виробників пшениці напружені, але це може вплинути на ціни лише у 2024 році», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarketUUB станом на 13 листопада:

  • кукурудза – 4 716,30 грн/т (+1,27%);
  • пшениця 2 клас – 6 166,86 грн/т (+0,09%);
  • пшениця 3 клас – 5 292,03 грн/т (-0,87%);
  • пшениця фуражна – 4 525,68 грн/т (-0,53%);
  • соя – 13 753,96 грн/т (+0,34%).

Ф’ючерси на пшеницю залишалися відносно незмінними. Ринок відчуває тиск недорогої пшениці країни-агресора, проте такі чинники як скорочення австралійського експорту та позитивні сезонні тенденції надають певну підтримку.

 «Світовий ринок соєвих бобів відображав зростання. Недавній звіт WASDE USDA збільшив оцінку врожайності сої в США, що призвело до невеликого підвищення прогнозів виробництва. Зараз фокус зміщується в бік експортних продажів і розвитку південноамериканського врожаю. Погода в Бразилії, особливо в її північних регіонах, є критичним фактором для ф’ючерсів на сою», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика»

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40818
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28764
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15461
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.