Компанія ЯРОС, яка знаходиться в центральній Україні і понад 15 років займається виробництвом та продажом унікального за своїм складом біодобрива, запустила у продаж каністри об’ємом 5 літрів.

На чисельні прохання користувачів, компанія ЯРОС випустила 5-ти літрову каністру – цей об’єм буде цікавий садоводам та городникам. У свою чергу, аграріям краще звернути увагу на об’єм 20 л – це оптимальне фасування для всіх, хто займається рослинництвом. 

На виробництві ЯРОС розливається виключно у високоякісний харчовий пластик, щоб він не мав ніякого впливу на мікробіоту. Термін придатності – 1 рік, тому якщо після осіннього підживлення препарат ще залишиться, в холодну пору року його можна використати на кімнатних рослинах, розсаді або застосувати навесні.

Читайте також: Досвід застосування технології ЯРОС: репортаж з полів

Нагадаємо, що ЯРОС – екологічний, абсолютно безпечний реаніматор ґрунтів та рослин, сертифікований для органічного землеробства. Більше інформації про біодобриво ЯРОС можна знайти на сайті виробника.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36610
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26034
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13440
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.