На сьогоднішній день фронтальний бак LEMKEN SprayHub може бути дообладнаний аплікаційною системою SprayKit, що встановлюється на просапних культиваторах, і використовується для смугової обробки рослин.

Про це повідомляє пресслужба компанії LEMKEN-Україна.

Зазначається, що така комбінація агрегатів дозволяє заощадити до 60% від норми внесення. До майбутнього сезону SprayHub та SprayKit буде доповнено новими функціями, такими як електричне перемикання рядів через ISOBUS, за допомогою якого можна реалізувати автоматичний Section Control по GPS. Окрім того буде окрема версія SprayKit, якою можна буде обладнати сівалку точного висіву Azurit для підкореневого внесення добрив.

Фронтальний бак SprayHub обладнаний власними системами регулювання, змішування та очистки. Агрегат працює по ISOBUS, а керується програмним забезпеченням «iQblue spray». SprayHub може мати об’єм баку 1.100 або 1.500 літрів та обладнаний ємністю для чистої води, бачком для миття рук та сіткою в заливній горловині. Для розчинення твердих засобів є додаткова промивна форсунка. Також бак обладнуються CTS-адаптером для безконтактного наповнення.

В залежності від комплектації SprayHub можна використовувати для рядного обприскування з просапним культиватором EC-Weeder до 28 рядів. При цьому відтепер можливе використання двох форсунок на ряд, завдяки яким гербіцид може потрапляти під листок культурної рослини. Ще один спосіб використання – це внесення рідких добрив під стрілчату лапу культиватора, що проходить поблизу рослини. При встановленні SprayKit на подвійному сошнику сівалки точного висіву LEMKEN Azurit можна проводити підкореневе підживлення.

LEMKEN SprayHub на смуговому обприскуванні з просапним культиватором EC-Weeder

Фронтальний бак SprayHub можна гнучко комбінувати з різноманітними агрегатами. Обладнання SprayKit є спеціалізованим для кожного окремого використання.

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 243 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36609
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26033
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13439
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.