Універсальні сівалки OMEGA користуються великою популярністю на різних ринках. Ряд конструктивних особливостей безпосередньо впливає на якісне формування врожаю, наприклад, паралелограмне розміщення сошників сівалки або конфігурація бункера під тиском. OMEGA пропонує найширше додаткове обладнання на ринку з окремими робочими секціями або їх конфігурацією. BEDNAR пропонує дві серії моделей OMEGA. Однокамерні сівалки OMEGA OO_L з робочою шириною від 3 до 9 м і двокамерні OMEGA OO_FL шириною від 4 до 9 м.

У 2023 році ми оснастили сівалки OMEGA OO_L і OO_FL власним новим програмним забезпеченням. Я вірю, що нові функції, які забезпечує програмне забезпечення, зроблять сівалки OMEGA ще популярнішими серед аграріїв. Окрім нового програмного забезпечення, ми також працювали над деякими індивідуальними модифікаціями з метою підвищення якості роботи та спрощення процесу експлуатації», – описує розробку Ян Беднар, директор з продажу BEDNAR FMT.

Що саме дає нове програмне забезпечення?

• Новий дизайн інтерфейсу користувача з добре організованим та легко впізнаваним меню = основний робочий екран прозоро відображає конфігурацію агрегата. Інтеграція апарата ALFA DRILL в програмне забезпечення сівалки (управління висівним апаратом ALFA DRILL включено в один операційний термінал) = більше не потрібно використовувати інший термінал для управління ALFA DRILL, як у попередніх версіях.
• Спрощений процес калібрування з можливістю використання інформації з бази даних насіння = використання збережених даних щодо насіння, яке вже було відкалібровано, спрощує наступні кроки калібрування (норму висіву можна встановити в кг/га або кількість рослин на м2).
• Підтримка датчика потоку для висівного апарату ALFA DRILL = датчики можна вмикати та вимикати окремо відповідно до вимог.
• Встановлення напрямку розподілу матеріалу (насіння, добрива, проміжних культур) у висівні сошники або сошники для внесення добрив у випадках, коли сівалка має відповідне обладнання (наприклад, FERTI сошники).
• Підтримка функції точного землеробства:

♦ Управління секціями = автоматичне підйом/опускання сівалки в заданій точці на полі (розвороті, в кінці поля тощо) відносно поточного положення. Автоматичне ввімкнення або вимкнення половини робочої ширини агрегата є основною перевагою системи.
♦ Контроль змінної норми висіву на основі даних картографування.

Важливі зміни в конструкції сівалки

Сівалка також модифікована специфічними змінами, які підвищують якість роботи та полегшують її експлуатацію. До них належать:

• Нова конструкція решіт бункера = решітка глибша і робить наповнення бункера зручнішим без втрат насіння.
• Сходинки всередині бункера = можна використовувати, наприклад, для якісного очищення внутрішньої частини бункера після сезону.
• Зовнішній датчик для перевірки тиску в бункері = впевненість та проста перевірка належної роботи системи під тиском.
• Нове положення ваг = вони більше не підвішені на ручці мішка біля отвору для калібрування, а поруч з ним.

BEDNAR - прогресивний виробник сільськогосподарської техніки

Компанія спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки постійному тісному зв’язку з сільськогосподарською практикою компанія є одним із найбільш інноваційних виробників техніки, розробляючи та виготовляючи агрегати, що забезпечують високу цінність для кінцевого споживача. Більше інформації про BEDNAR отримайте на сайті.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36609
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26033
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13439
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.