Компанія AMAZONE розширила асортимент унікальних пневматичних сівалок точного висіву з 3-точковим навішуванням новою Precea 6000-2AFCC. Оптимальне поєднання міцного ротаційного культиватора KG і пневматичної сівалки точного висіву підвищує продуктивність. Ця комбінація, яка тепер доступна з робочою шириною 6 м і 8 рядами, пропонує фермерам надзвичайно гнучкий інструмент у поєднанні з переднім бункером FTender.

Логічне поєднання

Оптимально підготовлене посівне ложе з рівномірними умовами проростання є основою високих польових сходів. Міцний роторний культиватор KG 6002-2 Super подрібнює та перемішує поверхню ґрунту, залишаючи її надзвичайно рівною завдяки ножам з агресивним кутом атаки. Відокремлення грубих грудок на поверхні і дрібного ґрунту у кореневій зоні створює ідеальні умови для вирощування. Залежно від стану ґрунту та робочої глибини можна досягти швидкості руху до 12 км/год, що забезпечує підвищення продуктивності.

Зручна система з‘єднання дає змогу швидко замінити пневматичну сівалку точного висіву Precea на висівну секцію для зернових Avant із сошниками RoTeC або TwinTeC. Доповнені бункером FTender для добрив або насіння, соло-машини утворюють гнучку та надзвичайно маневрену посівну комбінацію.

Безліч сценаріїв застосування, а особливо поєднання кількох робочих операцій за один прохід, роблять Precea 6000-2AFCC економічно привабливою машиною.

Сошник для посіву у мульчу PreTeC

Оновлений сошник для сівби за мінімальним обробітком PreTeC можна механічно навантажувати з тиском до 220 кг. Гідравлічна опція дає змогу регулювати тиск до 350 кг безпосередньо з сидіння трактора під час руху. Це забезпечує плавний хід і рівномірні сходи як при посіві після плуга, так і в мульчу.

Роторний культиватор формує ідеальне посівне ложе навіть у складних умовах

Висівний апарат можна швидко адаптувати до конкретних вимог поля без використання інструментів. Глибину сівби можна регулювати індивідуально та зручно за допомогою шкали, де також передбачено паркувальне положення сошників на період зберігання. Силу тиску та кут розкриття V-подібних прикотуючих коліс також можна дуже легко регулювати без використання інструментів. Висівний апарат спроектовано максимально зручним для оператора, а підшипники та втулки, що не потребують обслуговування, оптимально захищені від пилу.

Точне дозування при надлишковому тиску

Система розподілу в Precea базується на надлишковому тиску турбіни. Як насіннєвий бункер, так і весь дозатор перебувають під надлишковим тиском. Насіння подається з насіннєвого бункера на герметично закритий дозатором розподільний диск і притискається до отворів диска. Сінгуляція здійснюється за допомогою трьох автоматичних відсікачів. Після цього насіння потрапляє в магістраль, де надлишковий тиск зникає і зерно точно потрапляє в посівну борозну та фіксується вловлюючим колесом. Оптичний датчик уважно стежить за процесом сінгуляції та повідомляє про будь-які пропуски та двійники на термінал трактора. SmartControl забезпечує повністю автоматичне електричне регулювання відсікачів.

Фронтальний бункер FTender для оптимального розподілу ваги

Модель Precea 6000-2AFCC оснащена новим переднім бункером FTender для максимальної ефективності внесення добрив. Ємність місткістю 1600 л або 2200 л зменшує час простою, підвищуючи цим продуктивність. FTender стандартно оснащений електроприводом дозування та керується через термінал ISOBUS. Калібрування можливе безпосередньо на передньому бункері через додатковий TwinTerminal. Для цього передбачені ваги та складне відро, зручно розміщені поряд з дозатором.

Додаткова цінність FTender у тому, що його також можна використовувати як насіннєвий бункер для посівної комбінації Avant 02. Його також можна комбінувати з ґрунтообробною технікою AMAZONE, щоб посіяти, наприклад, проміжні культури та/або внести добрива за один прохід.

Управління машиною

Надзвичайно зручне керування сівалкою Precea-2AFCCВ забезпечує програмне забезпечення власної розробки та ISOBUS-термінали, зокрема, AmaTron 4 або AmaPad 2. Сенсорне управління полегшує оператору навігацію програмним забезпеченням. 

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.