Німецька компанія LEHNER випускає пневматичні сівалки, вакуумні сівалки точного висіву, універсальні сівалки розкидної сівби та інші агрегати для потреб кожного господарства. Техніка обладнана окремим 12-вольтовим приводом і працює незалежно від інших приводів, будь то кардан або гідравлічна система. Таке конструкторське рішення дозволяє встановити висівні модулі на будь-які агрегати, які є у фермерському господарстві, та одночасно виконувати дві й більше робочих операцій.

Яскравим прикладом універсальності, продуктивності та потужності є лінійка пневматичних шлангових сівалок VENTO. Пристрій призначений для посіву насіння трав, проміжних культур, сидератів, внесення добрив та інших зернистих та гранульованих матеріалів.

Найпродуктивніша техніка

Сівалки VENTO встановили світовий рекорд з продуктивності, який не змогла побити аналогова техніка інших виробників. Найбільший показник ширини розкидання електричних шлангових моделей в інших виробників становить 6 м. Натомість пневматичні сівалки VENTO мають ширину захвата до 12 м.

Найпотужніша техніка

VENTO – це найпотужніша сівалка у своєму класі. Вона може висівати зернові до 120 кг/га, трави та травосуміші – до 40 кг/га. Натомість аналогова техніка від інших компаній має наступні показники: зернові – до 40 кг/га, трави та травосуміші – до 12 кг/га. Як, бачите, різниця суттєва. Ефективність роботи з сівалками VENTO підвищується в три рази.

Додамо, що серед експлуатаційних переваг сівалок VENTO – надточне внесення та дозування матеріалів. Основні компоненти, шланги, дозатор, комплект котушок швидко знімаються без будь-яких інструментів. Демонтаж або монтаж можна здійснити навіть у полі просто й без зайвих затримок.

Нагадаємо, що офіційним дилером німецького виробника LEHNER в Україні є компанія HF Agro, яка досконало знає потреби кожного українського аграрія, знаходить та пропонує найкращі рішення для прибуткового землеробства.

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36949
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26238
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13576
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.