Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати експорт насіння кукурудзи з України в Європейський Союз попри військові дії, що повномасштабно розгортаються на території країни. Станом на початок серпня відвантажено 3000 тонн насіння. Очікується, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить минулорічний обсяг.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Незважаючи на складнощі, викликані воєнною агресією росії проти України, виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області продовжує працювати. В перші тижні війни виробництво було призупинено з міркувань безпеки, але за ініціативою самих співробітників через деякий час діяльність заводу відновили, щоб мати змогу забезпечити фермерів критично важливим для проведення посівної насінням найсучаснішої генетики Corteva, адже головними пріоритетами компанії були й залишаються робота заради продовольчої безпеки.

«Від аграрного сектора України залежить продовольча безпека в багатьох регіонах світу, що переконливо доводять наслідки війни, розв’язаної росією, яка заблокувала українські порти, унеможливила експорт українського зерна та зробила реальним голод для багатьох країн світу. Зокрема, виробництво аграрної продукції в частині країн, залежить від виробленого в Україні високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику. Останні роки Corteva нарощувала експорт і тому навіть в умовах війни, коли логістика вкрай ускладнена, порти блоковані, а дороги небезпечні, ми зробили все, щоб переналаштувати логістичні ланцюги і забезпечити постачання в інші країни. Нам це вдалося – протягом літа фермери багатьох країн ЄС отримали українське насіння кукурудзи бренда Pioneer® через налагоджені канали у Румунії та Угорщині», – говорить керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

Читайте також: Сільське господарство як основний рушій відновлення України

В умовах широкомасштабної війни рф проти України, щоб не наражатися на небезпеку, компанія відмовилася від постачання насіння українського виробництва наземним шляхом до країн Закавказзя та Середньої Азії. Натомість максимально розширила можливості постачання в ЄС. На виробничих лініях заводу Corteva в Україні впроваджені високі стандарти виробництва насіння, які дозволяють виробляти продукт, що відповідає всім критеріям якості, прийнятим в Європейському Союзу. Насіння контролюється за багатьма показниками на всіх стадіях виробництва – від поля до мішка, та відповідає максимальним вимогам як українських, так і іноземних аграріїв, які обирають генетику Corteva за її високі показники врожайності навіть у складних умовах вирощування.

На знак підтримки українців Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів підтримки.

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

Три врожаї картоплі за сезон

Це на практиці доводить завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії «Інститут проблем...

«Кредитний Коридор» від ADAMA: досвід...

Участь у програмі «Кредитний Коридор» від ADAMA дає змогу зберегти бізнес і розвивати...

Дослідження роботи ротаційної борони

Вплив швидкості руху ротаційної борони на якість роботи досліджували українські вчені протягом...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38814
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27516
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14438
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.