Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience розширила потужності лабораторії з технологій обробки насіння на насіннєвому виробничому комплексі в Полтавській області, що дозволило повністю локалізувати перевірку якості обробки насіння преміальної генетики бренду Pioneer®.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В 2023 році якість обробки насіння, яке вироблялося в Україні, перевірялася безпосередньо в лабораторії на заводі, яку було відкрито в жовтні 2021 року. До цього частина партій відправлялася на перевірку в лабораторії компанії в інших країнах, а також в партнерські лабораторії.

Перевірки включають в себе якість нанесених на насіння засобів захисту, передовсім преміальної технології обробки насіння LumiGEN®, яка найкраще адаптована до місцевих умов вирощування та включає системні інсектициди для повного захисту рослин і насіння від ґрунтових шкідників. Лабораторія проводить аналізи на вміст діючих речовин, вміст пилу, перевірка нанесення препарату, тестування схожості насіння тощо. Також долучається до розроблення нових рецептур захисту рослин для насіння бренду Pioneer®, тестує їх на сумісність з іншими препаратами. Визначення якості обробки насіння на місці, без доправлення за кордон, суттєво скорочує час тестування і дозволяє швидко отримати результат. Також до уваги беруться місцеві особливості: перелік актуальних для України препаратів для обробки насіння, ґрунтово-кліматичні умови, сівозміна та інші чинники, що покращують точність досліджень.

«Сучасні технології обробки насіння дозволяють розкрити весь потенціал гібридів передової генетики насіння Corteva Agriscience, який наші селекціонери закладають для досягнення найкращих результатів для фермерів. Можливість швидко та ефективно перевірити якість обробки насіння під час виробництва, дати необхідні рекомендації фермерам гарантує їм досягнення максимальних результатів на українських полях, адже Corteva Agriscience докладає максимум зусиль для підтримки фермерів в складних умовах повномасштабної війни», - переконаний Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

З початку повномасштабної війни Corteva Agriscience залишається тільки з Україною, залишивши ринки росії та білорусі. Виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області, якому цьогоріч виповнилося 10 років, весь цей час продовжував розвивати інноваційні методи виробництва, відповідно до укладеної в 2022 році спільної декларації Corteva та Міністерства аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. Виробничий насіннєвий комплекс Corteva був офіційно відкритий у червні 2013 року та у нього було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику. Комплекс є важливим підприємством для соціального розвитку Полтавської області, загальна кількість співробітників, включно з сезонними працівниками, залученими під час сезону активних польових робіт, сягає майже 400 осіб. Він є одним з найбільших платників податків в регіоні та з 2013 року Corteva інвестувала близько 4,6 млн гривень у розвиток села, де розташований.

Corteva Agriscience – це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36703
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26086
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13470
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.