Україна має значний потенціал для імпортозаміщення в агросекторі, в першу чергу – за рахунок розвитку ланцюгів виробництва продукції всередині країни. Відповідність продукції вітчизняних виробників світовим стандартам якості дає змогу посилити її конкурентоспроможність на світових ринках.

Про це 29 листопада в рамках робочого візиту на підприємства Черкащини, що був організований за участі Федерації роботодавців України, заявила Перша віцепремʼєр-міністерка – Міністерка економіки Юлія Свириденко.

Відвідавши виробництво оригінальних засобів захисту рослин і мікродобрив Ukravit, вона відзначила відповідність всіх процесів світовим стандартам і потужну наукову складову компанії.

Ми щойно відвідали підприємство, яке створює український продукт за міжнародними стандартами якості, активно розвиває науку й сприяє впровадженню дбайливого землеробства. Це виводить наше сільське господарство на якісно новий рівень й дозволяє створювати продукти, здатні конкурувати на світових ринках. Їхня продукція задовольняє потреби українських аграріїв у якісних та доступних засобах захисту рослин і мікродобривах, що дає змогу замістити значну частку ринку, який сьогодні займають імпортні товари. Й завдання держави в тому, щоб запустити ланцюг виробництва саме українських товарів. Робота однієї такої компанії стимулює розвиток сотень агропідприємств, збільшує їх обсяги виробництва та покращує якість продукції, а отже – посилює нашу конкурентоспроможність на світовому ринку. Компанія також є прикладом дієвості державних програм підтримки, оскільки скористалась пільговим кредитом для посилення виробництва та збуту», – зазначила Свириденко.

Вона додала, що зараз Уряд переглядає галузеві пріоритети кредитної програми «5-7-9», й одну з ключових позицій в ній посяде переробна промисловість. Адже переробка дає значно більший ефект для економіки з точки зору кількості задіяних підприємств та створення робочих місць для українців

«Ми – український бізнес, ми працюємо в Україні, й наша місія – зробити агро розвиненою та технологічною галуззю, а нашу країну – успішною. Наша продукція та технології дають змогу отримати щедрі якісні врожаї, а супутні сервіси – закрити численні запити та потреби в експертизі для агровиробника. Окрім того, ми активно співпрацюємо з державою та фінансовими установами і таким чином даємо аграріям змогу зберегти й розвинути свій бізнес у складний воєнний час. Ми цінуємо підтримку вітчизняних виробників з боку уряду і впевнені, що спільно подолаємо будь-які виклики», – зазначає СЕО Ukravit Лілія Ільченко.

Ukravit – українська компанія, що спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин та мікродобрив і працює на вітчизняному ринку вже 24 роки.

Препаратами Ukravit в Україні на сьогодні обробляється 10 млн га сільгоспугідь. Крім того, продукція компанії експортується до п’яти країн світу (Грузія, Вірменія, Молдова, Узбекистан, Ефіопія).

Виробничі потужності розташовані в м. Черкаси на площі 8,5 га, обсяг виробництва складає понад 12 тис. тонн на рік, площі складських приміщень – 30 тис. м². На сьогодні тут виробляють 178 оригінальних препаратів для сільського господарства. Кожен продукт створений і ретельно протестований фахівцями Ukravit й має оригінальну формуляцію. Підприємство сертифіковане за ISO 9001, 14001, 17025, 45001.

Окрім ЗЗР і МКД, компанія виробляє власну тару для своєї продукції і забезпечує її збір у клієнтів після використання для подальшої утилізації.

Ukravit має власну мережу із 19 регіональних представництв та 40 складів по всій країні.

До складу компанії входить Ukravit Institute – унікальний R&D центр, який поєднує навчально-наукову роботу, фундаментальні галузеві дослідження та агробіологічний сервіс для аграріїв. Має потужний лабораторний комплекс, що включає 2,5 тис. м² лабораторій, фітотронних кімнат, кліматичних камер та теплиць, і сучасне обладнання світового рівня.

Важливий напрям підтримки українських аграріїв – партнерські фінансові програми із провідними банками (ОТР Bank, Ощадбанк, Укрексімбанк, Sense та ін.) та співпраця по програмі фінансування з USAID АГРО.

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36702
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26085
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13469
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.