Українські лани – американська техніка. На міжнародній виставці AGRITECHNICA 2023 в Ганновері, Німеччина, команда ТОП-менеджменту компанії Нібулон на чолі з Андрієм Вадатурським провела зустріч з представниками правління CNH Industrial і Тайтен Машинері. Спілкувались про майбутню співпрацю та спільні погляди на майбутнє.

Зокрема, було обговорено кроки в напрямку модернізації технологій вирощування рослинних культур при застосуванні надійного та ефективного обладнання CASE IH для підтримки та розвитку сільськогосподарської галузі України.

Шукаючи можливість наростити ефективність та зменшити собівартість виробництва аграрної продукції, українські компанії потребують якісної техніки та надійної сервісної підтримки. Тайтен Машинері Україна, офіційний дилер Case IH, в умовах сьогодення є надійним партнером для українських аграріїв, пропонуючи рішення, які дозволяють працювати найбільш ефективно та допомагають вистояти у складні часи.

Які ж цікаві та прогресивні новинки презентувала компанія CNH Industrial для розвитку аграрної галузі на міжнародній виставці AGRITECHNICA?

Цьогоріч бренд CASE IH з гордістю представляє рішення для європейських виробників усіх масштабів та секторів – від найпотужнішого трактора Quadrac 715 й до першого цілком електричного трактора Farmall 75C Electric. Також для огляду відвідувачам були запропоновані останні новинки продуктової лінійки бренду, включно з комбайнами та прес-підбирачам

У номінації Farm Machine Award 2024 відзнаку отримав цілком новий електричний трактор Farmall 75C Electric, який було визнано найкращим компактним трактором. Він має чотири напівавтономні функції, включно з режимом безпеки та функцією Follow me, а також режим прямування за рядом. Крім того, електричний Farmall 75C має безпечний режим, який може виявляти людей, тварин чи об'єкти поряд із трактором в радіусі 360о. У комплектації з фронтальним навантажувачем цей трактор може використовуватися як прифермерський чи комунальний.

Також під час церемонії Agritechnica Innovation Award визнання журі отримала система Advanced Feedrate Radar, яку було розроблено для комбайнів Case IH Axial-Flow – технологія здобула срібну медаль. Система за допомогою чотирьох радарних блоків на жниварці передбачає кількість маси, що надійде до комбайну, це дозволяє до 20% збільшити швидкість роботи комбайна без ризику блокування.

На стенді CASE IH неабиякою увагою користувалася зона Connect Room, де гості могли зануритися у світ технологій та дізнатися про ефективне використання даних, отриманих як від машин CASE IH, так і від змішаних парків техніки, у своїх щоденних операціях.

Компанія Тайтен Машинері Україна більш, ніж 10 років є офіційним дилером CASE IH на ринку України та пропонує вітчизняним аграріям надійну інноваційну техніку, провідні технології для точного землеробства, широкий асортимент запчастин та професійну сервісну підтримку. Ми створюємо всі умови для гармонійного розвитку аграрного бізнесу наших Клієнтів та досягнення ними найкращих фінансових результатів.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна – підписуйтесь на сторінку Facebook.

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33316
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23465
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11660
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.