Два інноваційних рішення від CLAAS отримали нагороди на цьогорічній виставці Agritechnica – срібну нагороду за інновації за багатовимірну систему управління навіскою і ще одну срібну медаль за альянс 3A Autonomy. Обидві розробки спрямовані на подальше підвищення рівня автоматизації й точності в сільському господарстві.

CLAAS має давню традицію отримання нагород на виставці Agritechnica завдяки інноваційним розробникам і практичним рішенням, які розроблені для збільшення продуктивності й ефективності та покращення зручності використання. Цьогорічні нагороди свідчать про невпинну відданість компанії цій стратегії.

CEMOS і 3A: високоавтоматизована й автономна робота стає реальністю

3-точкова навіска існує вже майже 100 років – і за цей час її основні принципи роботи майже не змінилися. Наразі компанія CLAAS розробила наступне покоління цього ключового інтерфейсу між трактором і навісним знаряддям, запустивши багатовимірну систему управління навіскою, яка є майбутнім розширенням CEMOS для тракторів, що отримало срібну нагороду «Agritechnica Innovation Award».

Це третя нагорода за інновації, присуджена CEMOS у галузі тракторних технологій. Система отримала свою першу срібну нагороду на виставці Agritechnica у 2017 році як перша діалогова самонавчальна система допомоги оператору та оптимізації процесів для тракторів. Друга срібна нагорода за інновації була присуджена наприкінці 2021 року за інтеграцію великої бази даних Terranimo® в CEMOS для тракторів. Це вперше дозволило додати в CEMOS функцію захисту ґрунту й використовувати його разом із системою контролю тиску в шинах CLAAS CTIC. З 2022 року в стандартну комплектацію CEMOS для тракторів включено автоматичну індикацію ризику ущільнення ґрунту.

А тепер за допомогою гідравлічного золотникового клапану до системи управління навіскою відзначеної нагородою багатовимірної задньої навіски вперше включено гідравлічну верхню тягу й навісне знаряддя. Разом із датчиками на стороні знаряддя й ISOBUS це дозволяє точно керувати навісним знаряддям – від плугів до розкидачів добрив. Наприклад, система управління здатна переносити вагу від навісного культиватора на задню вісь трактора або оптимізувати схему розкидання розкидача добрив, гарантуючи, що він завжди вирівняний по горизонталі відносно землі. Якість роботи покращується в усіх сценаріях застосування з одночасним зменшенням споживання палива під час польових робіт на 5–14%. У середньостроковій перспективі інноваційна система управління навіскою розширить область застосування функцій CEMOS для тракторів CLAAS завдяки підтримці ощадливого управління ґрунтообробними знаряддями.

Різні технології, рішення й продукти від 3A можна побачити на стендах CLAAS, AgXeed і Amazone під час виставки Agritechnica

Альянс 3A – ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY отримав ще одну срібну медаль за відкритий підхід до вдосконалення й розробки високоавтоматизованих і автономних поєднань трактора з навісним знаряддям для обробки полів. 3A було засновано наприкінці літа 2023 року компаніями CLAAS, AgXeed і Amazone. Наразі до нього приєднався четвертий партнер – компанія Müthing –, і зараз ведуться переговори з іншими виробниками сільськогосподарської техніки.

Ми раді приєднатися до рядів переможців напередодні найбільшої в світі виставки сільськогосподарської техніки, – кажуть члени-засновники 3A: CLAAS, AgXeed і Amazone. – Відкритий підхід Альянсу за участі кількох виробників дозволяє невеликим виробникам, у яких є менше ресурсів для розробок, брати участь у процесі прогресивної автоматизації польових робіт. Переваги очевидні: завдяки об’єднаному досвіду Альянсу технології зможуть швидше досягти зрілості ринку, прискорюючи стандартизацію процесу. Крім того, маючи доступ до розмаїття рішень виробників, фермери й підрядники зможуть вибрати технологію, яка найкраще відповідає потребам їхньої діяльності.

Співпрацюючи, Альянс прагне прискорити й консолідувати технічні розробки в галузі автоматизації й автономії з метою стандартизації інтерфейсів і надання практичних рішень для різноманітних проблем автоматизації обробки ґрунту. Першими технічними рішеннями 3A є CLAAS Autonomy connect, AgXeed Box і Amazone AutoTill. Інші виробники техніки приєднаються до Альянсу, щоб відігравати активну роль у розширенні сфери застосувань робочих процесів на відкритому повітрі.

CLAAS – це сімейний бізнес, заснований у 1913 році, який є одним із провідних світових виробників сільськогосподарського обладнання. Компанія з головним офісом у Гарзевінкелі, що в німецькому регіоні Вестфалія, є лідером на європейському ринку кормозбиральних комбайнів. Крім того, CLAAS займає панівне становище в іншому ключовому сегменті європейського ринку – зернозбиральних комбайнів. CLAAS також займає провідні позиції у всьому світі в галузі технологій для сільського господарства завдяки своїм тракторам, прес-підбирачам і лугозбиральній техніці. Асортимент її продукції також включає в себе найсучасніші інформаційні технології для сільського господарства. У компанії CLAAS працює понад 12 000 співробітників по всьому світу, а обсяг продажів у 2021 році склав 4,9 мільярди євро.

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33317
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23465
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11660
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.