Як за допомогою інструментів точного землеробства підвищити прибуток, зменшуючи операційні витрати? Які інноваційні інструменти є найбільш ефективними саме для Вашого господарства? Куди інвестувати в коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі, щоб збільшити дохідність аграрного підприємства? Які приклади та економіка застосування в українських господарствах? Як за допомоги інноваційних інструментів оптимізувати витрати на ПММ, ЗЗР та добрива? Як швидко підготувати молодих фахівців та підвищити ефективність персоналу? Відповіді на ці та інші запитання розкривають фахівці компанії Тайтен Машинері Україна та CASE IH на серії тренінгів «Інноваційні інструменти точного землеробства для сучасного українського аграрія».

Зареєструйтеся просто зараз на безкоштовний тренінг для Вашої команди фахівців.

Перший тренінг успішно пройшов 28 вересня для команди одного з наших ключових Клієнтів на території Дилерського центру Тайтен Машинері Україна Київської області. Після насиченої теоретичної програми учасники розглянули демонстраційний навчальний стенд Raven Hawkeye/AIM Command, системи GFX750 та Pro700, а також побачили в дії революційний дрон-обприскувач XAG V40. Навчання завершилось короткою перевіркою набутих знань та отриманням сертифікатів.

«Наші тренінги проходять у форматі теоретично-практичного інтенсиву з розглядом рішень від провідних брендів, досвіду їх практичного застосування в господарстві, тонкощів експлуатації та налаштування обладнання, – зазначає керівник відділу точного землеробства Тайтен Машинері Україна, Максим Романовський. – За бажанням Клієнта тренінг може відбуватися на базі навчального центру Тайтен Машинері Україна чи безпосередньо на локації господарства».

«В ролі спікерів виступають наші кваліфіковані фахівці, а також спеціалісти провідних іноземних компаній-партнерів, таких як CNH Industrial та Raven, які є професіоналами із практичним досвідом застосування інструментів для точного землеробства та знають всі тонкощі налаштування, роботи та ефективності в умовах господарства з різним земельним банком», – говорить керівник Відділу сервісної підтримки Тайтен Машинері Україна, Олексій Грубрін.

Професійна сервісна команда фахівців Тайтен Машинері Україна має широкий досвід роботи із налаштування та ремонту обладнання та систем точного землеробства. Окрім якісного встановлення та початкового налаштування нового обладнання кваліфіковані фахівці виконують перевірку систем навігації, оновлення програмного забезпечення, перепрограмування та ремонт NCV-cоленоїдів для досягнення високих показників точності краплі та дисперсії робочої рідини та інші послуги, пов’язані з доглядом та підтримкою в робочому стані обладнання для точного землеробства, яке використовує Ваше господарство. Окрім цього ми готові до проведення навчання за поглибленою програмою для Ваших фахівців, щоб вони могли самостійно виконувати будь-які операції з обладнанням, такі як налаштування, ремонт, перепрограмування, а також знали всі шляхи отримання максимальної ефективності від обладнання для точного землеробства.

Прослухавши базовий безкоштовний тренінг «Інноваційні інструменти точного землеробства для сучасного українського аграрія», Ви зможете підняти рівень кваліфікації працівників, отримати відповіді на запитання та виділити індивідуальний набір інструментів та рекомендацій для підвищення ефективності саме Вашого господарства.

Щоб записати Вашу команду фахівців на безкоштовний базовий тренінг, будь ласка, заповніть коротку анкету за посиланням.

Якщо Ви маєте запитання, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80.

Köckerling у Ганновері: інновації, помножені на...

Як провідному німецькому виробникові сільгосптехніки вдалося вкотре приємно здивувати гостей...

CASE IH у Ганновері: парад інновацій!

Провідний світовий виробник сільгоспмашин представив унікальні рішення в сегменті тракторів,...

Як уникнути помилок під час будівництва...

Чи можна вийти на швидку окупність початкових витрат, бувши впевненими в багаторічній надійній...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33567
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23681
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11835
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

СУПЕРЦІНА на AXION 930

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.